Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Платники податку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



І. Чи сплачують платники ФСП: - авансовий внесок з податку на прибуток при виплаті дивідендів; - податок з доходів нерезидентів з джерелом походження з України; - частину прибутку, отриманого учасниками спільної діяльності?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011р. Обов'язок із нарахування та сплати авансового внеску з податку на прибуток підприємств при виплаті дивідендів не поширюється на суб'єктів господарювання, які є платниками фіксованого сільськогосподарського податку. Резиденти – платники фіксованого сільськогосподарського податку, які здійснюють на користь нерезидента виплату доходу з джерелом його походження з України, зобов'язані утримувати податок з таких доходів, за ставкою в розмірі 15 відсотків їх суми та за їх рахунок, який сплачується до бюджету під час такої виплати, якщо інше не передбачено положеннями міжнародних договорів України з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати, що набрали чинності. Облік результатів спільної діяльності особами, які уповноважені вести такий облік (в тому числі платниками фіксованого сільськогосподарського податку), здійснюється за правилами, передбаченими п.153.14 ст.153 Податкового кодексу України.

Читати далі »

ІІ. Чи сплачують платники ФСП: - авансовий внесок з податку на прибуток при виплаті дивідендів; - податок з доходів нерезидентів з джерелом походження з України; - частину прибутку, отриманого учасниками спільної діяльності?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: .... Згідно з пп.14.1.213 п.14.1 ст.14 ПКУ під резидентами розуміються юридичні особи та їх відокремлені особи, які утворені та провадять свою діяльність відповідно до законодавства України з місцезнаходженням як на її території, так і за її межами. Отже, резиденти – пла...

Читати далі »

Який порядок сплати консолідованого податку на прибуток платниками, що мають у своєму складі відокремлені підрозділи?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Сума податку на прибуток відокремлених підрозділів за відповідний звітний (податковий) період визначається розрахунково виходячи із загальної суми податку, нарахованого платником податку, розподіленого пропорційно питомій вазі суми витрат відокремлених підрозділів такого платника податку в загальній сумі витрат цього платника податку.

Читати далі »

Чи мають право сільські, селищні, міські ради встановлювати додаткові пільги щодо податку на прибуток підприємств комунальної власності?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Сільські, селищні, міські ради не мають право встановлювати пільги щодо податку на прибуток підприємств.

Читати далі »

Який порядок формування доходів та витрат відокремленим підрозділом, що є самостійним платником податку, при реалізації товарів (робіт, послуг), отриманих від головного підприємства?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Операція з безоплатної передачі товарів (робіт, послуг) від головного підприємства до відокремленого підрозділу та перерахуванні до головного підприємства сум коштів від реалізації товарів (робіт, послуг) не призводить до збільшення доходів та витрат як у головного підприємства, так і у відокремленого підрозділу. При реалізації товарів (робіт, послуг) відокремлений підрозділ має збільшити дохід на суму отриманої виручки, а головне підприємство збільшити витрати.

Читати далі »

З якої дати набирає чинності розділ ІІІ Податкового кодексу України?

25.08.2011

З 1 квітня 2011 року.

Читати далі »

Чи є структурні підрозділи підприємства (виробництва, цехи, відділення, дільниці, бригади, бюро, лабораторії тощо) окремими платниками податку на прибуток?

25.08.2011

Виробничі структурні підрозділи підприємства (виробництва, цехи, відділення, дільниці, бригади, бюро, лабораторії тощо), а також функціональні структурні підрозділи апарату управління (управління, відділи, бюро, служби тощо) не є платниками податку на прибуток підприємств.

Читати далі »

Хто є платниками податку на прибуток підприємств з числа нерезидентів?

25.08.2011

Відповідно до п.133.2 ст.133 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) платниками податку з числа нерезидентів є: - юридичні особи, що створені в будь-якій організаційно-правовій формі, та отримують доходи з джерелом походження з України, за винятком установ та орг...

Читати далі »

Хто є платниками податку на прибуток підприємств з числа резидентів?

25.08.2011

Відповідно до п.133.1 ст.133 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) платниками податку з числа резидентів є: - суб'єкти господарювання - юридичні особи, які провадять господарську діяльність як на території України, так і за її межами; - управління залізниці, ...

Читати далі »