Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » порядок визначення доходів та їх склад: інші питання щодо доходів

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Як формуються доходи платника податку при проведенні розпродажу товару за зниженими цінами споживачам (громадянам)?

25.08.2011

При обчисленні об’єкта оподаткування дохід слід враховувати виходячи із договірної ціни товарів, але не меншої за звичайну ціну, що діяла на дату продажу.

Читати далі »

Чи може платник податку при реалізації (продажу) товарів, отриманих безоплатно (матеріали для виготовлення яких отримано безоплатно), врахувати у складі витрат собівартість таких товарів (включаючи вартість безоплатно отриманих матеріалів) у сумі, поперед

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Як у податковому обліку відображаються доходи спеціалізованих експлуатуючих підприємств у вигляді вартості безоплатно отриманих об’єктів енергопостачання?.

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

І. У якому розмірі виникають доходи у державного підприємства при наданні в оренду державного майна у відповідності до ст.29 Бюджетного кодексу України?

25.08.2011

Якщо згідно з Методикою розрахунку та порядку використання плати за оренду державного майна та договором оренди орендар перераховує на поточний рахунок державного підприємства 30 відсотків орендної плати, а 70 відсотків орендної плати - до державного бюджету, то до складу доходу, що враховується при визначенні податку на прибуток такого державного підприємства будуть включатись лише 30 відсотків орендної плати, так як 70 відсотків орендної плати є доходами бюджету.

Читати далі »

ІІ. У якому розмірі виникають доходи у державного підприємства при наданні в оренду державного майна у відповідності до ст.29 Бюджетного кодексу України?

25.08.2011

ІІ. (початок див. І) Повна: ... Відповідно до п. 2 ст. 19 Закону №2269 методика розрахунку орендної плати та пропорції її розподілу між відповідним бюджетом, орендодавцем і балансоутримувачем визначаються для об'єктів, що перебувають у державній власності, Кабінетом Міністрів України. Методика ро...

Читати далі »

Чи включаються до доходів суми коштів, помилково отримані платником податку на рахунок з вини банку, та чи зменшується доход у випадку їх повернення?

25.08.2011

Такі кошти платник податку має враховувати у складі інших доходів. Водночас за умови наявності письмового пояснення установи банку про помилкове зарахування коштів та повернення таких коштів платник податку може здійснити перерахунок доходів.

Читати далі »

Як у податковому обліку платника податку – векселедавця відображається викуп (погашення) власного векселя за ціною нижче номіналу (з дисконтом)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи включається до складу доходу сума коштів або вартість майна, отримані за рішенням суду або в результаті задоволення претензій, як компенсація прямих витрат або збитків, понесених платником податку в результаті порушення його прав та інтересів?

25.08.2011

Ні

Читати далі »