Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » порядок визначення доходів та їх склад: доходи, що не враховуються для визначення об’єкта оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку витрати, понесені авансом у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) під час перебування на єдиному податку, у разі отримання таких товарів (робіт, послуг) на загальній системі оподаткування?

25.08.2011

Діє з 01.04.2010 Платники податку на прибуток, що перейшли з єдиного податку, включають до витрат (одночасно з визнанням доходів від продажу товарів (виконання робіт, надання послуг) на загальній системі оподаткування) собівартість таких товарів, робіт, послуг, що склалась у період перебування на єдиному податку, пропорційно сумі визнаних доходів.

Читати далі »

Діє до 29.04.2011 І. Чи враховуються у складі доходу платника податку вартість безоплатно наданих товарів (робіт, послуг)?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Оскільки при безоплатній передачі товарів (робіт, послуг) платник податку не отримує суму компенсації за такі товари (роботи, послуги), а також збільшення економічних вигод у вигляді надходження активів або зменшення зобов'язань, які призводять до зростання власного капіталу, не відбувається, тому такі операції не призводять до збільшення доходу у платника податку, що здійснює безоплатне надання товарів (робіт, послуг). Доходи неприбуткових установ та організацій (визначених у пунктах "а", "б", "д" пп.157.1 ст.157, зареєстрованих та внесених до Реєстру неприбуткових організацій та установ), отримані у вигляді коштів або майна, які надходять безоплатно та визначені на рівні не нижче звичайної ціни, або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань звільняються від оподаткування.

Читати далі »

Діє до 29.04.2011 ІІ. Чи враховуються у складі доходу платника податку вартість безоплатно наданих товарів (робіт, послуг)?

25.08.2011

Діє до 29.04.2011 ІІ. (початок див. І) Повна: ... Таким чином, оскільки при безоплатній передачі товарів (робіт, послуг) платник податку не отримує суму компенсації за такі товари (роботи, послуги) чи їх повернення, а також збільшення економічних вигод у вигляді надходження активів або зменшення ...

Читати далі »

Чи враховуються у податковому обліку платника податку кошти, призначені для виплат ФО, які перебувають у трудових відносинах з таким платником податку, на період їх відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи враховуються у складі доходу суми коштів у частині надміру сплачених податків та зборів, що повертаються або мають бути повернені платнику податку з бюджетів, якщо такі суми не були включені до складу витрат?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи відносяться до складу доходів суми коштів, отримані платником податку як відшкодування завданих збитків винними особами?

25.08.2011

Для визначення об'єкта оподаткування не враховуються суми коштів або вартість майна, отримані платником податку за рішенням суду або в результаті задоволення претензій у порядку, встановленому законом, як компенсація прямих витрат або збитків, понесених таким платником податку в результаті порушення його прав та інтересів, що охороняються законом, якщо вони не були віднесені таким платником податку до складу витрат або відшкодовані за рахунок коштів страхових резервів.

Читати далі »

Чи враховуються у складі доходу платника податку вартість безоплатно наданих товарів (робіт, послуг)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи враховуються у складі доходів отримані (нараховані) платником податку суми ПДВ, нарахованого на вартість продажу товарів (робіт, послуг)?

25.08.2011

Отримані або нараховані платником податку суми податку на додану вартість не враховуються для визначення об’єкта оподаткування податком на прибуток підприємств, якщо платник податку на прибуток – продавець зареєстрований платником податку на додану вартість.

Читати далі »

Чи враховуються у складі доходів кошти або майно, що надходять у вигляді міжнародної технічної допомоги (грантів)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »