Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru Смотрите склады у нас.

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » порядок визначення доходів та їх склад: внески до статутного фонду, спільну діяльність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯк відображається операція з внесення до статутного фонду іншої особи об’єктів ОЗ та нематеріальних активів?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Платник податку відображає операцію з внесення основних засобів та нематеріальних активів до статутного фонду іншої особи як продаж (відчуження) відповідних об'єктів. Дохід від такого продажу (відчуження) визначається відповідно до статутних документів, але не нижче звичайної ціни відповідного об'єкта. При цьому сума перевищення доходів від такого продажу (відчуження) над балансовою вартістю окремих об’єктів основних засобів та нематеріальних активів включається до доходів платника податку. Сума перевищення балансової вартості над доходами від такого продажу (відчуження) включається до витрат платника податку.

Читати далі »

Діє з 01.04.2011 до 30.04.2011 Як у податковому обліку акціонерного товариства відображається зменшення статутного фонду шляхом зменшення номінальної вартості акцій?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Операції із внесення коштів або майна до статутного капіталу акціонерного товариства не є об'єктом оподаткування податком на прибуток. Якщо акціонерне товариство за власний рахунок відшкодовує акціонерам збитки, пов'язані зі змінами статутного фонду, тобто частково повертає їх внески до статутного фонду, витрат, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, у цього товариства не виникає. У разі відмови акціонерів від відшкодування збитків у разі зменшення статутного капіталу шляхом зменшення номінальної вартості акцій, а також у випадку придбання акцій товариством у акціонерів за ціною, нижчою від номінальної, з метою їх анулювання, у акціонерного товариства виникає дохід, який враховується при обчислення об’єкта оподаткування.

Читати далі »

Який порядок обліку вартості товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ), отриманих як внесок до статутного фонду платника податку, та чи враховується їх вартість у складі витрат у разі продажу таких ТМЦ?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Операція з внесення ТМЦ до статутного фонду платника податку є прямою інвестицією, а не придбанням таких ТМЦ, тобто при обчисленні об’єкта оподаткування платник податку, який отримав ТМЦ як внесок до статутного фонду, не враховує вартість таких ТМЦ як у складі доходу при отриманні, так і у складі витрат при їх продажу.

Читати далі »

Як відображаються операції з повернення внеску у вигляді основних фондів засновнику, у разі його виходу з числа засновників?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Операція з повернення внеску у вигляді основних фондів засновнику, у разі його виходу з числа засновників, є операцією зворотного продажу таких основних фондів і відображається у податковому обліку відповідно до п.146.13 ст.146 Податкового кодексу України.

Читати далі »

Який порядок відображення в податковому обліку операції з внесення ТМЦ до статутного фонду іншої юридичної особи?

25.08.2011

Товарно-матеріальні цінності, внесені платником податку до статутного фонду іншого підприємства, вважаються такими, що використані ним не в господарської діяльності, тобто вартість таких товарно-матеріальних цінностей не враховується при обчисленні об’єкта оподаткування такого платника податку як у складі доходу, так і у складі витрат.

Читати далі »

Чи включаються до доходів внески до статутного фонду, державна реєстрація яких не проведена?

25.08.2011

Якщо збільшення статутного капіталу не зареєстровано в Єдиному державному реєстрі, то отримані грошові кошти (вартість товарно-матеріальні цінностей, визначена на рівні не нижче звичайних цін) вважатимуться для платника податку безповоротною фінансовою допомогою (безоплатно отриманими) та відповідно включаються до доходів такого платника, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування.

Читати далі »

Чи враховуються при визначенні об’єкта оподаткування у складі доходу кооперативу (споживчого товариства) пайові внески (майно, в тому числі гроші, майнові права, земельні ділянки), що отримані від членів кооперативу (споживчого товариства)?

25.08.2011

Ні, не враховуються.

Читати далі »