Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » порядок визначення витрат та їх склад: адміністративні витрати, спрямовані на обслуговування та управління підприємством

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Як враховуються витрати з придбання консультаційних, інформаційних, аудиторських послуг у резидента?

25.08.2011

.Діє з 01.04.2011 Коротка та повна відповіді ідентичні: Відповідно до пп. "г" пп. 138.10.2 п. 138.10 ст. 138 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI до адміністративних витрат, спрямованих на обслуговування та управління підприємством, відносяться винагороди за консультаційні...

Читати далі »

Чи включаються до складу витрат витрати на оренду легкових автомобілів, пально-мастильні матеріали для легкових автомобілів, у тому числі орендованих, та їх парковку, стоянку?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Відповідно до пп. "в" пп. 138.10.2 п. 138.10 ст. 138 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI далі – ПКУ) витрати на утримання основних засобів, інших необоротних активів загальногосподарського використання (оперативна оренда (у тому числі оренда легкових авто...

Читати далі »

Як враховуються у складі витрат та за якою датою витрати на оплату послуг зв’язку (пошта, телеграф, телефон, факс, мобільний (стільниковий) зв'язок тощо)?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Витрати на оплату послуг зв'язку (пошта, телеграф, телефон, телекс, телефакс, стільниковий зв'язок та інші подібні витрати) враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування в тому звітному періоді, в якому вони були здійснені за умови підтвердження таких витрат відповідними первинними документами.

Читати далі »

Який порядок відображення у податковому обліку витрат на оплату технічної документації для розміщення інформаційної вивіски підприємства?

25.08.2011

Якщо правила благоустрою населеного пункту передбачають виготовлення технічної документації для розміщення інформаційної вивіски підприємства, то витрати на виготовлення та встановлення інформаційної вивіски з назвою підприємства в податковому обліку підлягають амортизації як окремий об’єкт основних засобів відповідної групи.

Читати далі »

Чи враховуються у складі витрат на оплату послуг мобільного зв'язку, наданих нерезидентами за межами України, а також на придбання номерів мобільного зв'язку у операторів - нерезидентів?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Які витрати включаються до складу адміністративних витрат?

25.08.2011

Витрати, які відносяться до складу адміністративних витрат, визначені пп.138.10.2 п.138.10 ст.138 Податкового кодексу України. Адміністративні витрати відображаються у відповідних рядках додатка АВ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємства.

Читати далі »

Чи враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку витрати на утримання органів управління об'єднань платників податку, включаючи материнські компанії, які є окремими юридичними особами?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »