Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » порядок визначення витрат та їх склад: витрати на страхування

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи включається до витрат заставодержателя витрати із страхування заставленого майна?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Оскільки укладення договору застави не передбачає переходу права власності на об’єкт застави, а є способом забезпечення зобов'язань перед кредитором (заставодержателем), то витрати, понесені заставодержателем із страхування заставленого майна, не можуть враховуватись при визначенні об'єкта оподаткування.

Читати далі »

Чи включаються до витрат, які враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування, витрати на медичне страхування працівників?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Витрати на медичне страхування працівників апарату управління цехами, дільницями, а також витрати на медичне страхування робітників і працівників апарату управління виробництвом відповідно до законодавства відносяться до загальновиробничих витрат, які враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування податком на прибуток.

Читати далі »

Який порядок обліку витрат на страхування?

25.08.2011

. Діє з 01.04.2011 Відповідно до пп.140.1.6 п.140.1 ст.140 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI при визначенні об'єкта оподаткування враховуються будь-які витрати із страхування ризиків загибелі врожаю, транспортування продукції платника податку; цивільної відповідальності...

Читати далі »

Який порядок оподаткування страхових платежів та виплат на користь нерезидентів?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Відповідно до п.160.6 ст.160 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI страховики або інші резиденти, які здійснюють страхові платежі (страхові внески, страхові премії) та страхові виплати (страхові відшкодування) у межах договорів страхування або перестрахува...

Читати далі »

Чи включається до витрат транспортної компанії обов’язкове особисте страхування сторонніх фізичних осіб, що здійснюється за рахунок підприємства та включається у собівартість квитків ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

І. На яку дату та у якому розмірі платник податку – страхувальник може врахувати у складі витрат оплату страхових внесків (платежів, премій), якщо ним здійснено попередню оплату за строками, термін сплати яких не настав?

25.08.2011

У разі оплати платником податку – страхувальником страхових внесків (платежів, премій) за строками сплати, що не настали, тобто здійснена попередня оплата за тривалий час, розмір страхових внесків (платежів, премій), що можуть враховуватись у складі витрат, та дата їх виникнення повинні визначатись шляхом системного розподілу вартості цієї операції між відповідними звітними (податковими) періодами.

Читати далі »

ІІ. На яку дату та у якому розмірі платник податку – страхувальник може врахувати у складі витрат оплату страхових внесків (платежів, премій), якщо ним здійснено попередню оплату за строками, термін сплати яких не настав?

25.08.2011

ІІ. (початок див.І) Повна: ... Відповідно до п. 138.5 ст. 138 ПКУ інші витрати визнаються витратами того звітного періоду, в якому вони були здійснені. Водночас відповідно до Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 16 ,,Витрати’’, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31....

Читати далі »

Чи включається до витрат платника податку добровільне страхування цивільної відповідальності третіх осіб?

25.08.2011

Витрати на будь-яке страхування відповідальності третіх осіб у складі витрат платника податку – страхувальника при визначенні об’єкта оподаткування не враховуються.

Читати далі »

Чи поширюються норми п.142.2 ст.142 Податкового кодексу України на договір довгострокового страхування життя працівників, укладеного до набрання чинності Податковим кодексом України, тобто, до 01.01.2011 року?

25.08.2011

На договори довгострокового страхування життя, укладені до 1 квітня 2011 року, поширюються вимоги Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" до закінчення строку дії таких договорів.

Читати далі »