Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » порядок визначення витрат та їх склад: витрати на сплату роялті

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



В яких випадках не включається до складу витрат нарахування роялті?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Не включаються до витрат нарахування роялті на користь : - нерезидентів з урахуванням вимог, визначених пп.140.1.2 п. 140.1 ст. 140 Податкового кодексу України; - юридичних осіб, які звільнені від сплати податку на прибуток підприємств чи сплачують цей податок за ставкою, іншою, ніж встановлена в пункті 151.1 статті 151 Податкового кодексу України, - осіб, які сплачують податок у складі інших податків, крім фізичних осіб, які оподатковуються в порядку, встановленому розділом IV "Податок на доходи фізичних осіб" Податкового кодексу України.

Читати далі »

Чи включається до складу витрат нарахування (виплата) роялті на користь нерезидента, якщо обов’язки з нарахування (виплати) роялті вперше виникли після набрання чинності розділу ІІІ ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Якщо резидент нараховує роялті на користь нерезидента та обов’язки по нарахуванню та виплаті таких платежів вперше виникли у резидента після набрання чинності розділу ІІІ Податкового кодексу України, то підстави для включення таких нарахувань до складу витрат відсутні.

Читати далі »

І. До якої складової витрат (витрати операційної діяльності чи інші витрати) включаються витрати з нарахування роялті?

25.08.2011

Витрати з нарахування роялті відносяться до витрат подвійного призначення, які враховуються при визначенні об’єкта оподаткування у складі інших витрат. Водночас, якщо витрати з нарахування роялті можуть бути безпосередньо віднесені на конкретний об'єкт витрат, то такі витрати як інші прямі витрати враховуються у складі собівартості виготовлених та реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг та визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від реалізації таких товарів, виконаних робіт, наданих послуг.

Читати далі »

ІІ. До якої складової витрат (витрати операційної діяльності чи інші витрати) включаються витрати з нарахування роялті?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: .... Згідно з пп. 140.1.2 п. 140.1 ст. 140 ПКУ при визначенні об'єкта оподаткування враховуються такі витрати подвійного призначення як витрати (крім тих, що підлягають амортизації), пов'язані з науково-технічним забезпеченням господарської діяльності, на винахідництво і...

Читати далі »

Які особи є особами, які сплачують податок на прибуток підприємств у складі інших податків, для застосування п. 3 пп. 140.1.2 ПКУ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Які документи з метою формування витрат по виплаті роялті необхідно надати для підтвердження, що юридична особа сплачує податок на загальних підставах за основною ставкою ( абз.2 пп. 140.1.2 ) ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »