Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Оподаткування операцій із пов’язаними особами

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



І. Як оподатковуються операції з пов’язаними особами?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Дохід, отриманий платником податку від продажу товарів (виконання робіт, надання послуг) пов'язаним особам, визначається відповідно до договірних цін, але не менших від звичайних цін на такі товари, роботи, послуги, що діяли на дату такого продажу, у разі, якщо договірна ціна на такі товари (роботи, послуги) відрізняється більше ніж на 20 відсотків від звичайної ціни на такі товари (роботи, послуги). Витрати, понесені платником податку у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у пов'язаної особи, визначаються виходячи з договірних цін, але не вищих за звичайні ціни, що діяли на дату такого придбання, у разі якщо договірна ціна на такі товари (роботи, послуги) відрізняється більше ніж на 20 відсотків від звичайної ціни на такі товари (роботи, послуги).

Читати далі »

ІІ. Як оподатковуються операції з пов’язаними особами?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: ...Оподаткування операцій із пов'язаними особами визначено пунктом 153.2 ст.153 ПКУ. Зокрема, дохід, отриманий платником податку від продажу товарів (виконання робіт, надання послуг) пов'язаним особам, визначається відповідно до договірних цін, але не менших від звичайни...

Читати далі »

Чи повинні платники податку при здійсненні операцій з продажу товарів (виконання робіт, надання послуг) особам, які не є платниками податку або сплачують податок за іншими ставками, ніж платник податку на прибуток з придбанням товарів (робіт, послуг), а

25.08.2011

Так, повинні.

Читати далі »

Чи розповсюджуються вимоги пп. 153.2.6 ст. 153 ПКУ щодо визнання витрат у розмірі, що не перевищує доходи, отримані від продажу товарів, на операції з давальницькою сировиною між платниками податку на прибуток на загальних підставах?

25.08.2011

Застереження, передбачені пп. 153.2.6 п. 153.2 ст. 153 ПКУ щодо розміру витрат за операціями з давальницькою сировиною, які платник податку може врахувати при визначенні об’єкта оподаткування, поширюються на договори укладені з пов’язаними особами, у тому числі з тими, які є платниками податок на прибуток на загальних підставах.

Читати далі »

Як у податковому обліку платника податку відображається виготовлення дисконтних карток та їх безкоштовне розповсюдження серед споживачів?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »