Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Оподаткування страховика

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Який порядок оподаткування доходів страховика у 2011 році?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Відповідно до п.8 підрозділу 4 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України від 2 грудня 2011 року №2755-VI (далі – ПКУ) за результатами діяльності протягом одного року з дня набрання чинності розділом III "Податок на прибуток підприємств" ПКУ (з 1 квітня 2011 рок...

Читати далі »

Чи відносяться до витрат страховика, які зменшують оподаткований прибуток, витрати на винагороди страховому агенту та страховому брокеру?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 За результатами звітного 2011 року страховики розраховують розмір податку на прибуток, що обчислюється від оподатковуваного прибутку у порядку, встановленому ст.156 та пп.134.1.1 п.134.1 ст.134 Податкового кодексу України, але щокварталу сплачують податок за ставкою 3 відсотки суми страхових платежів, страхових внесків, страхових премій, отриманих (нарахованих) страховиками - резидентами протягом звітного періоду за договорами страхування, співстрахування та перестрахування ризиків на території України або за її межами. В подальшому витрати на винагороди страховому агенту, страховому та перестраховому брокеру та іншим страховикам за надані послуги з виконання (супроводження) договорів страхування та перестрахування відносяться до витрат страховика, які зменшують оподаткований прибуток.

Читати далі »

Протягом якого періоду (календарного чи звітного року) страховик повинен при відображенні результатів діяльності враховувати норми п. 8 підрозд. 4 р. ХХ "Перехідні положення" ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Норми п. 8 підрозд. 4 р. ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України застосовуються до звітного податкового року.

Читати далі »

Чи включаються до витрат страховика витрати на проведення передпродажних заходів стосовно послуг у сфері страхування?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 У 2011 році витрати страховика на проведення передпродажних та рекламних заходів стосовно послуг у сфері страхування, що надаються таким страховиком, не враховуються при обчисленні податку на прибуток. Починаючи з 2012 року зазначені витрати враховуються при обчисленні податку на прибуток страховика за умови, що передпродажні та рекламні заходи пов’язані зі страховою діяльністю.

Читати далі »

Який порядок визначення прибутку, отриманого страховиком від діяльності,не пов’язаної зі страхуванням?

25.08.2011

При визначенні прибутку, від діяльності не пов’язаної зі страховою діяльністю, доходи визначаються відповідно до норм статкй 135 - 137 Податкового кодексу України, витрати - статей 138- 143 цього Кодексу. При цьому до складу доходів та витрат, не включаються доходи та витрати, пов’язані зі страховою діяльністю.

Читати далі »

Чи підлягають оподаткуванню у страховика суми коштів (вартість майна), отримані від страхувальника згідно із законодавством як компенсація раніше понесених витрат на виплату йому страхового відшкодування у зв’язку із розкриттям злочину щодо страхового ви

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Як оподатковуються страхові виплати (страхове відшкодування) у межах договорів страхування ризиків за межами України, які укладені з нерезидентом – посередником, якщо страхові виплати (страхове відшкодування) здійснюються на користь застрахованих осіб - н

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Як у 2011році оподатковуються доходи страховика у разі дострокового розірвання договору довгострокового страхування життя?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Як у 2011 заповнюється декларація страховика стосовно доходів та витрат від страхової діяльності для здійснення розрахунку розміру податку на прибуток у порядку, встановленому ст. 156 ПКУ, без його сплати?

25.08.2011

Розмір податку на прибуток страховика, що розрахований у порядку, встановленому ст.156 та пп.134.1.1 п.134.1 ст.134 Податкового кодексу України, відображається за результатами звітного періоду ІІ-ІV квартали 2011 року у рядку 31 декларації "Прибуток від страхової діяльності (крім виконання договорів з довгострокового страхування життя та пенсійного страхування у межах недержавного пенсійного забезпечення) згідно з пунктом 8 підрозділу 4 розділу XX Кодексу (розрахунково)".

Читати далі »

Як з метою оподаткування визначається дохід страховика від реалізації права регресної вимоги до страхувальника або іншої особи, відповідальної за заподіяні збитки: - у частині перевищення цього доходу над сплаченими страховими відшкодуваннями окремо за к

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

За якою датою визнаються доходи у страхової організації від страхової (нестрахової) діяльності?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Як оподатковуються страховою компанією виплати нерезидентам у межах договорів страхування або перестрахування ризиків, якщо з країною нерезидента відсутній договір про уникнення подвійного оподаткування?(ст.160.6 ПКУ)

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Як оподатковуються доходи страховика від діяльності, не пов’язаної зі страхуванням, отримані з 01.04.2011 до 31.12.2011?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Як оподатковуються доходи страховика від діяльності, не пов’язаної зі страхуванням, отримані з 01.04.2011 по 31.12.2011 включно?

25.08.2011

З 1 квітня 2011 року по 31 грудня 2011 року включно прибуток страховиків, отриманий від діяльності, що не пов'язана із страхуванням, оподатковується за ставкою 23 відсотки.

Читати далі »

Чи повинен страховик заповнювати по окремому нерезиденту додатки ПН, якщо він здійснює виплату страхових внесків, страхових премій, страхових відшкодувань, які оподатковуються за ставками 0 та 12 % ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

До якої цифри здійснюється округлення розрахунку питомої ваги у додатку ІВ до декларації страховика?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »