Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Оподаткування страховика »

Чи включаються до витрат страховика витрати на проведення передпродажних заходів стосовно послуг у сфері страхування?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Відповідно до п.156.1 ст.156 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) об'єктом оподаткування від діяльності страховика є прибуток від провадження його діяльності. Підпунктом 156.1.2 п.156.1 ст.156 ПКУ встановлено, що до витрат страховика відносяться витрати, нараховані при здійсненні страхової діяльності, у тому числі витрати на проведення передпродажних та рекламних заходів стосовно послуг у сфері страхування, що надаються страховиком. Проте, слід зауважити, що відповідно до п.8 підрозділу 4 розділу ХХ "Перехідні положення" ПКУ за результатами діяльності протягом одного року з дня набрання чинності розділом III "Податок на прибуток підприємств" ПКУ (з 1 квітня 2011 року) страховики, які отримують доходи від провадження страхової діяльності, крім діяльності з виконання договорів довгострокового страхування життя та пенсійного страхування у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до Закону України від 9 липня 2003 року №1057-IV "Про недержавне пенсійне забезпечення", а також від діяльності, що не пов'язана із страхуванням, обчислюють та сплачують податок на прибуток таким чином: протягом звітного податкового року страховики щокварталу сплачують податок за ставкою 3 відсотки суми страхових платежів, страхових внесків, страхових премій, отриманих (нарахованих) страховиками - резидентами протягом звітного періоду за договорами страхування, співстрахування та перестрахування ризиків на території України або за її межами; за результатами звітного року страховики розраховують розмір податку на прибуток, що обчислюється від оподатковуваного прибутку у порядку, встановленому статтею 156 та підпунктом 134.1.1 п.134.1 ст.134 ПКУ, але не сплачують його. Отже, у 2011 році витрати страховика на проведення передпродажних та рекламних заходів стосовно послуг у сфері страхування, що надаються таким страховиком, не враховуються при обчисленні податку на прибуток. Починаючи з 2012 року зазначені витрати враховуються при обчисленні податку на прибуток страховика на підставі п.156.1 ст.156 ПКУ за умови, що передпродажні та рекламні заходи пов’язані зі страховою діяльністю.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.