Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Оподаткування нерезидентів: усунення подвійного оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий порядок зарахування податку, сплаченого за межами України, під час сплати податку на прибуток в Україні?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Суми податку на прибуток з іноземних джерел, що сплачені за кордоном, зараховуються під час сплати податку в Україні. Розмір зарахованих сум податку не може перевищувати суми податку, що підлягає сплаті в Україні протягом такого періоду. Для отримання права на зарахування платник зобов'язаний отримати від державного органу відповідної країни, уповноваженого справляти такий податок, довідку про суму сплаченого податку, а також про базу та/або об'єкт оподаткування.

Читати далі »

І. Як застосовуються норми договорів про уникнення подвійного оподаткування при виплаті нерезидентам доходів з джерелом походження з України?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Застосування правил міжнародного договору України здійснюється шляхом звільнення від оподаткування доходів із джерелом їх походження з України, зменшення ставки податку або шляхом повернення різниці між сплаченою сумою податку і сумою, яку нерезиденту необхідно сплатити відповідно до міжнародного договору України. Підставою для звільнення (зменшення) від оподаткування доходів із джерелом їх походження з України є подання нерезидентом особі (податковому агенту), яка виплачує йому доходи, довідки (або її нотаріально засвідченої копії), яка підтверджує, що нерезидент є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір України (далі - довідка), а також інших документів, якщо це передбачено міжнародним договором України. У разі неподання нерезидентом довідки доходи нерезидента із джерелом їх походження з України підлягають оподаткуванню відповідно до законодавства України з питань оподаткування.

Читати далі »

ІІ. Як застосовуються норми договорів про уникнення подвійного оподаткування при виплаті нерезидентам доходів з джерелом походження з України?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Підставою для звільнення (зменшення) від оподаткування доходів із джерелом їх походження з України є подання нерезидентом з урахуванням особливостей, передбачених п. 103.5 і 103.6 ст. 103 ПКУ, особі (податковому агенту), яка виплачує йому доходи, довідки (або її нотаріал...

Читати далі »

Який порядок подання нерезидентом довідки, яка підтверджує, що нерезидент є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір та протягом якого терміну дійсна така довідка?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Застосування міжнародного договору України в частині звільнення від оподаткування або застосування пониженої ставки податку дозволяється тільки за умови надання нерезидентом особі (податковому агенту) довідки (або її нотаріально засвідченої копії), яка підтверджує, що нерезидент є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір України. Довідка дійсна в межах календарного року, в якому вона видана.

Читати далі »

І. Які підтверджуючі документи для включення до складу витрат має надати платник податку з метою доведення того, що особа - нерезидент, на користь якої нараховуються роялті, не підлягає оподаткуванню у відношенні роялті в державі, резидентом якої вона є?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Документом, який підтверджує, що роялті виплачується щодо об’єктів, права інтелектуальної власності щодо яких виникли у резидента України не вперше, є договір щодо розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності. Якщо особа, на користь якої нараховуються роялті, підлягає оподаткуванню у відношенні роялті в державі, резидентом якої вона є, то для включення сум роялті до витрат, які враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку, така особа - нерезидент має надати довідку, яка підтверджує, що вона є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір, і роялті підлягають оподаткуванню в державі, резидентом якої вона є.

Читати далі »

ІІ. Які підтверджуючі документи для включення до складу витрат має надати платник податку з метою доведення того, що особа - нерезидент, на користь якої нараховуються роялті, не підлягає оподаткуванню у відношенні роялті в державі, резидентом якої вона є?

25.08.2011

ІІ. (початок див. І) Повна: ... До складу витрат не включаються нарахування роялті у звітному періоді на користь нерезидента у випадках, якщо виконується будь-яка з умов: - роялті виплачуються щодо об'єктів, права інтелектуальної власності щодо яких вперше виникли у резидента України. У разі ви...

Читати далі »

Який порядок отримання платником податків довідки щодо підтвердження статусу резидента України та протягом якого терміну її потрібно поновлювати?

25.08.2011

Відповідно до наказу ДПА України від 12.04.02 №173 "Про підтвердження статусу податкового резидента України" довідку-підтвердження статусу податкового резидента України видає державна податкова інспекція за місцем знаходження юридичної особи (місцем проживання фізичної особи) на своєму бланку про...

Читати далі »

Що розуміється під "легалізацією" довідки про статус нерезидента для звільнення (зменшення) від оподаткування доходів нерезидентів із джерелом їх походження з України?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 В розумінні консульської легалізації "належним чином легалізованим" вважається іноземний офіційний документ, який, відповідно до вимог чинного законодавства України, користується доказовою силою офіційного документа на території України.

Читати далі »

Який порядок здійснення перекладу довідки , що підтверджує резидентський статус нерезидента, для застосування переваг міжнародного договору про уникнення подвійного оподаткування відповідно до законодавства України?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »