Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Оподаткування нерезидентів: оподаткування представництв нерезидента

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



І. Які представництва нерезидента повинні реєструватись в органах податкової служби як платники податку на прибуток підприємств, подавати декларацію з податку на прибуток підприємств та сплачувати його до бюджету?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 На облік у органах державної податкової служби як платники податку беруться представництва нерезидентів, які відповідають поняттю "постійне представництво", визначеному пп. 14.1.193 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Суми прибутків нерезидентів, які провадять свою діяльність на території України через постійне представництво, оподатковуються в загальному порядку. Постійні представництва, як і інші платники податку, застосовують звітні податкові періоди, визначені п. 152.9 ст. 152 ПКУ, терміни подання декларацій з податку та строки сплати податку.

Читати далі »

ІІ. Які представництва нерезидента повинні реєструватись в органах податкової служби як платники податку на прибуток підприємств, подавати декларацію з податку на прибуток підприємств та сплачувати його до бюджету?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: .... Постійним представництвом не є використання споруд виключно з метою зберігання, демонстрації або доставки товарів чи виробів, що належать нерезиденту; зберігання запасів товарів або виробів, що належать нерезиденту, виключно з метою зберігання або демонстрації; збе...

Читати далі »

Який порядок оподаткування резидентів, які надають агентські, довірчі, комісійні та інші подібні послуги з продажу чи придбання товарів (робіт, послуг) за рахунок і на користь нерезидента?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Резиденти, які надають агентські, довірчі, комісійні та інші подібні послуги з продажу чи придбання товарів, робіт, послуг за рахунок і на користь нерезидента (в тому числі укладення договорів з іншими резидентами від імені і на користь нерезидента), утримують і перераховують до відповідного бюджету податок із доходу, отриманого таким нерезидентом із джерел в Україні, визначений у порядку, передбаченому для оподаткування прибутків нерезидентів, що проводять діяльність на території України через постійне представництво.

Читати далі »

Чи включаються до доходів постійного представництва кошти, отримані від нерезидента, для утримання такого представництва або призначені для перерахування ним на користь резидента, за надані послуги (виконані роботи) для нерезидента?

25.08.2011

Так, такі суми коштів включаються до доходів, що враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування.

Читати далі »

Як у податковому обліку постійного представництва нерезидента відображається операція з продажу ОЗ, щодо яких не нараховується податкова амортизація?

25.08.2011

Якщо нерезидент визначає прибуток від своєї діяльності, що ведеться ним через постійне представництво в Україні, то операції з продажу основних засобів, на які не нараховується податкова амортизація, відображаються як операції з продажу невиробничих основних засобів. Якщо нерезидент не визначає прибуток від діяльності, що ведеться ним через постійне представництво в Україні, і сума прибутку, що підлягає оподаткуванню в Україні, визначається на підставі складення нерезидентом відокремленого балансу фінансово-господарської діяльності, то суми доходів від продажу основних засобів, на які не нараховується податкова амортизація, повинні враховуватись у складі загальної суми доходів нерезидента.

Читати далі »

Як у звітності постійного представництва, яке провадить діяльність з надання майна нерезидента в оренду на підставі договору комісїі (агентського договору) відображаються доходи та витрати нерезидента та потрібно представництву стягувати податок з доходів

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Який порядок відображення у податковій звітності агента нерезидента суми винагороди за агентські послуги та доходів і витрат нерезидента? Чи повинен агент після оподаткування прибутку нерезидента утримувати податок на доходи нерезидента при перерахуванн

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Який порядок відображення у звітності представництва, що не здійснює господарської діяльності, доходів на утримання такого постійного представництва з урахуванням норм міжнародних угод щодо звільнення від оподаткування та чи можливо отримані доходи з

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Якою мовою заповнюються відомості про нерезидента у рядку 6 Розрахунку податкових зобов'язань нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »