Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Звітність: терміни сплати податку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Які терміни сплати податку на прибуток та чи передбачена сплата авансового платежу з податку на прибуток?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Платник податків зобов'язаний сплатити суму податку на прибуток підприємств, зазначену у поданій ним декларації з податку на прибуток, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку для подання декларації.

Читати далі »

І. З якого періоду підприємства, зареєстровані у період з IV кварталу 2010 р. по І квартал 2011 р., у яких на 1 квітня 2011 р. немає сум щорічного обсягу доходів, можуть застосувати нульову ставку податку на прибуток згідно з абз. "б" п. 154.6 ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 Оскільки для застосування ставки податку 0 відсотків відповідно до абзацу "б" п. 154.6 ст.154 ПКУ має виконуватись умова щодо наявності щорічного обсягу доходів платника податку, то підприємства, зареєстровані з ІV кварталу 2010 р. по І квартал 2011 р., вперше зможуть застосовувати ставку податку на прибуток 0 відсотків починаючи з 1 січня 2012 року за умови, що щорічний обсяг задекларованих доходів таких підприємств за 2011 рік не буде перевищувати трьох мільйонів гривень та середньооблікова кількість працівників протягом цього ж періоду не буде перевищувати 20 осіб (за виключенням суб’єктів господарювання, по яких є обмеження застосування п.154.6 ст.154 ПКУ).

Читати далі »

ІІ. З якого періоду підприємства, зареєстровані у період з IV кварталу 2010 р. по І квартал 2011 р., у яких на 1 квітня 2011 р. немає сум щорічного обсягу доходів, можуть застосувати нульову ставку податку на прибуток згідно з абз. "б" п. 154.6 ПКУ?

25.08.2011

ІІ. (початок див. І) Повна: ... Дія цього пункту не поширюється на суб'єктів господарювання, які: 1) утворені в період після набрання чинності цим Кодексом шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення), приватизації та корпоратизації; 2) здійснюють: 2.1) діяльність...

Читати далі »