Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи передбачена відповідальність до платника податку – резидента, що здійснює виплату доходів нерезидентам, за неподання звітності про утримання та внесення до бюджету податку на доходи нерезидентів?

25.08.2011

Діє з 01.04.2011 На платника податку – резидента за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності про утримання та внесення до бюджету податку на доходи нерезидентів, за формою, встановленою центральним органом державної податкової служби, накладається штраф у розмірі, визначеному п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу України.

Читати далі »

І. Яка відповідальність передбачена для платника податку – резидента, що здійснює виплату доходу резиденту іншої країни, за неутримання та несплату податку на доходи нерезидентів або за несвоєчасну сплату такого податку?

25.08.2011

У разі виплати доходів нерезидентам без утримання та внесення до бюджету податку з таких доходів, до платника податку застосовується штраф, передбачений ст. ст.127 Податкового кодексу України. До платника податку, який перерахував податок з доходів нерезидента до бюджету в повному обсязі, але пізніше терміну, встановленого п.160.2 ст.160 Податкового кодексу України, (перерахував податок після здійснення виплати доходу нерезиденту), застосовується штраф, передбачений ст.126 цього Кодексу.

Читати далі »

ІІ. Яка відповідальність передбачена для платника податку – резидента, що здійснює виплату доходу резиденту іншої країни, за неутримання та несплату податку на доходи нерезидентів або за несвоєчасну сплату такого податку?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: .... Відповідальність за погашення суми податкового зобов'язання або податкового боргу, що виникає внаслідок вчинення таких дій, та обов'язок щодо погашення такого податкового боргу покладається на особу, визначену ПКУ, у тому числі на податкового агента. При цьому пла...

Читати далі »

Які штрафні санкції застосовуються до платника податку у разі несплати авансового внеску з податку на прибуток при виплаті дивідендів?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо підприємство здійснило виплату дивідендів власникам корпоративних прав, але при цьому не сплатило авансового внеску з податку на прибуток, то органи державної податкової служби повинні застосовувати до нього штраф відповідно до п.127.1 ст.127 Податкового кодексу України.

Читати далі »

Чи застосовуються фінансові санкції до платника податку, якщо під час комплексної перевірки, що здійснюється після 01.01.2011, але до перевіряємого періоду до 01.01.2011, зменшується від"ємне значення об"єкта оподаткування податку на прибуток?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи застосовуються санкції з податку на прибуток за період І кварталу 2011 у розмірі 1 грн (згідно з п. 7 підрозділу 10 р. ХХ) з урахуванням п. 6 підрозділу 10 р. ХХ, що передбачає відсутність санцій для платників податку на прибуток за наслідками діяльнос

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »