Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » Суб'єкти господарювання, які повинні придбавати торговий патент

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011Пункт громадського харчування на підприємстві (в установі, організації, навчальному закладі) обслуговує працівників (учнів, студентів) цієї установи (організації, навчального закладу) та інших відвідувачів. Чи необхідно придбавати торгови

25.08.2011

У разі, якщо пункт громадського харчування обслуговує не лише працівників підприємства (організації, навчального закладу), а й інших відвідувачів, то в зазначеному пункті громадського харчування необхідно придбавати торговий патент на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торгові патенти СПД, які здійснюють торгівлю на ринку?

25.08.2011

Юридична особа яка здійснює торговельну діяльність на ринку і сплачує ринковий збір, повинна придбавати торговий патент на загальних підставах. Суб’єкти підприємницької діяльності - фізичні особи, які здійснюють торговельну діяльність з лотків, прилавків і сплачують ринковий збір (плату) за місце для торгівлі продукцією в межах ринків усіх форм власності торгові патенти не придбавають.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент для торгівлі на умовах комісії?

25.08.2011

Суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють комісійну торгівлю зобов'язані придбавати торговий патент на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент на право здійснення діяльності у сфері роздрібної торгівлі дрібнофасованою харчовою продукцією та застосовувати РРО під час торгівлі зазначеною продукцією у приміських електропоїздах?

25.08.2011

Для здійснення діяльності у сфері роздрібної торгівлі дрібнофасованою харчовою продукцією у приміських електропоїздах необхідно придбавати торговий патент. Щодо застосування РРО при продажу такої продукції, то здійснювати торговельну діяльність у пасажирських поїздах, зазначених у Переліку товарів, які реалізуються з розносок і ручних візків, та видів послуг у салонах на залізничному, морському, річковому та повітряному транспорті, які надаються без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СПД здійснює реалізацію продукції власного виробництва за готівкові та безготівкові кошти. Чи необхідно в такому випадку придбавати торговий патент?

25.08.2011

Необхідно придбавати торговий патент.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент у випадку якщо найманий працівник - кур'єр при передачі товару одержує готівкові кошти?

25.08.2011

При передачі товару кур'єром необхідна наявність торгового патенту на роздрібну торгівлю.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент підприємствам, створеним громадськими організаціями інвалідів „Українського товариства сліпих”, "Українського товариства глухих", які здійснюють реалізацію продовольчих товарів іноземного походжен

25.08.2011

Для реалізації товарів іноземного походження підприємствам, що створені громадськими організаціями інвалідів „Українського товариства сліпих”, "Українського товариства глухих" необхідно придбавати торговий патент на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент на отримання готівки від ФО авансовими внесками за збудоване житло?

25.08.2011

Необхідно придбавати торговий патент на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які види підприємницької діяльності підлягають патентуванню?

25.08.2011

Патентуванню підлягають наступні види діяльності, що провадиться суб'єктами підприємницької діяльності: 1) торговельна діяльності за готівкові кошти, а також з використанням інших форм розрахунків та кредитних карток, 2) діяльність у сфері торгівлі іноземною валютою, 3) діяльність з надання послуг у сфері грального бізнесу 4) діяльність з надання побутових послуг.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи зобов'язаний нерезидент, який здійснює діяльність, що підлягає патентуванню придбавати торговий патент?

25.08.2011

Якщо нерезидент суб’єкт підприємницької діяльності і його діяльність підлягає патентуванню, необхідно придбавати торговий патент.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право філіали, представництва, інші відокремлені підрозділи, які не є ЮО придбавати торгові патенти для здійснення діяльності, яка підлягає патентуванню?

25.08.2011

Філії, представництва та інші відокремлені підрозділи юридичної особи можуть придбавати торгові патенти у разі якщо вони діють на підставі затвердженого юридичною особою положення про філію, є платниками податку на прибуток, а також якщо відомості про такі відокремлені підрозділи внесені до Єдиного державного реєстру.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно придбавати торговий патент при продажу декоративних птахів (папуг, канарок ін.)?

25.08.2011

Враховуючи те, що папуги, канарки та інші декоративні птахи відносяться до домашніх тварин та не підпадають під визначення „домашньої птиці”, у розумінні Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності", то при продажу таких птиць потрібно придбавати торговий патент на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно придбавати торговий патент ЮО у разі продажу основного засобу за готівку?

25.08.2011

У разі продажу товарів (основних фондів) підприємством з окремого приміщення (офісу) шляхом готівкових розрахунків (у т. ч. з оформленням прибуткового касового ордера), то згідно зі ст. 3 Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" підприємством придбавається торговий патент. При цьому, якщо кошти за проданий товар (надані послуги) вносяться покупцем до каси Ощадбанку або каси комерційного банку, то в такому разі суб'єкт підприємництва може здійснювати продаж товарів (основних фондів) без придбання торговельного патенту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент при здійсненні діяльності щодо продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів?

25.08.2011

Враховуючи те, що діяльність з продажу квитків на відвідування культурно-спортивних та видовищних закладів не підпадає під визначення вищезазначених видів діяльності, то придбавати патент на продаж цих квитків нормами чинного законодавства не передбачено.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно платнику ФСП придбавати торговий патент на здійснення діяльності у сфері побутових послуг, грального бізнесу та обміну валют?

25.08.2011

Платник фіксованого сільськогосподарського податку без придбання торгового патенту може здійснювати торгівельну діяльність. Всі інші види діяльності, здійснення яких згідно з законодавством передбачають придбання торгового патенту, а саме: діяльності з надання побутових послуг, з надання послуг у сфері грального бізнесу та діяльність у сфері торгівлі іноземною валютою провадяться платником фіксованого сільськогосподарського податку з придбанням торгового патенту.

Читати далі »