Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » Суб'єкти господарювання, які мають право не придбавати торговий патент

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент ФО, яка здійснює продаж на ринку вирощених в особистому підсобному господарстві, на присадибній, дачній, садовій і городній ділянках продукції рослинництва, худоби, кролів, нутрій, птиці (як у живо

25.08.2011

Відповідно до абз. 4 ч. 2 ст. 1 Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 -ВР „Про патентування деяких видів підприємницької діяльності” із змінами та доповненнями (далі – Закону) дія цього Закону не поширюється на торговельну діяльність суб’єктів підприємницької діяльності — фізичних осіб,...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ЮО реалізує продукцію власного виробництва за готівкові кошти ФО, які перебувають з ним у трудових відносинах. Чи необхідно придбавати торговий патент?

25.08.2011

У разі якщо юридична особа здійснює діяльність з продажу продукції власного виробництва фізичним особам, які перебувають з ним у трудових відносинах, через пункти продажу товарів, вбудовані у виробничі або адміністративні приміщення цього суб'єкта, торговий патент не придбавається.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може здійснювати торговельну діяльність платник ФСП за готівкові кошти без придбання торгового патенту?

25.08.2011

Платник фіксованого сільськогосподарського податку може здійснювати торговельну діяльність без придбання торгового патенту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент СПД, які отримують кошти за товари від ФО лише у безготівковій формі, в тому числі, внесені на їх рахунки в банках?

25.08.2011

У разі якщо суб’єкт підприємницької діяльності при здійсненні торгівельної діяльності отримує кошти лише у безготівковій формі, така діяльність не підлягає патентуванню.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент платнику фіксованого податку відповідно до законодавства про оподаткування ФО?

25.08.2011

Платники фіксованого податку звільняються від придбання торгового патенту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Релігійна організація на території церкви для культових послуг здійснює продаж релігійної атрибутики. Чи необхідно придбавати торговий патент?

25.08.2011

Торговий патент не придбавається.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент підприємству (установі, організації, у тому числі навчальному закладу), яке має власний пункт громадського харчування і обслуговує виключно працівників (учнів, студентів) свого підприємства?

25.08.2011

Не потребує патентування діяльність у торговельно-виробничій сфері (громадське харчування) на підприємствах, в установах, організаціях, у тому числі навчальних закладах, з обслуговування виключно працівників (учнів, студентів) цих підприємств.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент, для проведення діяльності з розповсюдження державних лотерей?

25.08.2011

Діяльність з розповсюдження державних лотерей не підлягає патентуванню. До державних належать лотереї, фінансування яких здійснюється з бюджету.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент СПД, який здійснює торговельну діяльність виключно з використанням таких видів товарів вітчизняного виробництва: хліб і хлібобулочні вироби; борошно пшеничне та житнє; сіль, цукор, олія соняшнико

25.08.2011

Торговий патент не придбавається.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен придбавати торговий патент платник податку на промисел?

25.08.2011

Платники податку на промисел звільняються від придбання торгового патенту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торгові патенти на господарські одиниці, що належать „Українському товариству глухих”, „Українському товариству сліпих” якщо вони здійснюють реалізацію продукції власного виробництва?

25.08.2011

Господарські одиниці, що належать „Українському товариству глухих”, „Українському товариству сліпих” для реалізації продукції власного виробництва не потребують придбання торгового патенту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно придбавати торговий патент аптекам, що знаходиться в державній та комунальній власності?

25.08.2011

Аптеки, що знаходяться в державній та комунальній власності, звільняються від придбання торгового патенту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СПД здійснює торгівлю комбікормом, картоплею і плодоовочевою продукцією вітчизняного виробництва для населення, чи необхідно придбавати торговий патент?

25.08.2011

Торговий патент не придбавається.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент СПД, який закупляє у населення склотару, макулатуру, паперові, картонні, ганчіркові відходи, заготовляє сільсько-господарську продукцію та продукти її переробки, для подальшої реалізації, яка відбу

25.08.2011

Торговий патент не придбавається.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Підприємства і організацій військової торгівлі, що перебувають у державній власності, а також розташовані у селах, селищах та містах районного значення підприємства та організацій споживчої кооперації та торгово-виробничі державні підпри

25.08.2011

Торговий патент не придбавається.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно СПД придбавати торговий патент у разі надання послуг населенню, які не зазначені в Переліку послуг, що підлягають патентуванню?

25.08.2011

Торговий патент не придбавається.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент СПД, що здійснює діяльність на спрощеній системі оподаткування?

25.08.2011

Суб’єкт підприємницької діяльності, що здійснює діяльність на спрощеною системою оподаткування звільняється від сплати за торговий патент.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент на оздоблення мобільних телефонів стразами?

25.08.2011

Торговий патент не придбавається, якщо стрази виготовлені не з дорогоцінного каміння.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ФО здійснила продаж власного автомобіля один раз на рік та сплатила державне мито за нотаріальне посвідчення договору куплі-продажу. Чи потрібно в даному випадку придбавати торговий патент?

25.08.2011

При здійсненні продажу власного автомобіля один раз на рік та сплати державного мита за нотаріальне посвідчення договору куплі-продажу торговий патент придбавати не потрібно, якщо така діяльність здійснюється не частіше одного разу на календарний рік.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент на гральний автомат типу 'кран-машина' суб'єкту підприємницької діяльності, який знаходиться на спрощеній системі оподаткування?

25.08.2011

Суб'єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок звільняється від сплати за торговий патент, а також не має право надавати послуги у сфері грального бізнесу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає патентуванню діяльність з виготовлення і продажу метало-пластикових вікон та дверей за безготівковий розрахунок?

25.08.2011

Ні, не підлягає.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягають патентуванню послуги ломбардів?

25.08.2011

Послуги ломбардів не підлягають патентуванню у разі, якщо ломбарди, які надають дані послуги, внесені до Державного реєстру фінансових установ та не здійснюють будь-якої іншої підприємницької діяльності, крім підприємницької діяльності, передбаченої законодавством для ломбардів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає патентуванню торгівля банківськими (дорогоцінними) металами в установах банку?

25.08.2011

Оскільки торгівля банківськими металами не підпадає під визначення „торгівля валютними цінностями”, то придбавання торгового патенту банківськими установами на даний вид діяльності чинним законодавством не передбачено, якщо продаж здійснюється в установі банку.

Читати далі »

Діє до 01.07.2009. Чи потрібно придбавати торговий патент аптекам, що знаходиться в державній власності?

25.08.2011

Аптеки, що знаходяться в державній власності, звільняються від придбання торгового патенту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент на IBOX?

25.08.2011

Операції (приймання готівки для подальшого переказу, операції за допомогою спеціальних платіжних засобів та інші операції, пов'язані з рухом коштів, а також отримання інформації щодо стану рахунків) із застосуванням програмно-технічних комплексів самообслуговування (в тому числі IBOXів), що здійснюють банки і небанківські фінансові установи, які відповідно до законодавства України отримали відповідну ліцензію/дозвіл щодо переказу коштів, і є платіжними організаціями та/або членами платіжної системи, а також суб'єкти господарювання, які уклали агентські договори з банками, не підлягають патентуванню.

Читати далі »