Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » підстава для придбання та порядок анулювання торгового патенту на здійснення торговельної діяльності

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Протягом якого терміну видається торговий патент?

25.08.2011

Торговий патент видається суб’єкту підприємницької діяльності під розписку у триденний термін з дня подання заявки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином СПД придбавають торгові патенти на пересувну торговельну мережу?

25.08.2011

Суб'єкти підприємницької діяльності, що здійснюють торгівлю через пересувну торговельну мережу придбавають торгові патенти за місцем реєстрації цих суб'єктів. Підставою для придбання торгового патенту є заявка на придбання торгового патенту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В який термін СПД повідомляє органи ДПС про припинення діяльності, яка підлягає патентуванню?

25.08.2011

Суб’єкт підприємницької діяльності, який припинив діяльність, що підлягає патентуванню, до 15 числа місяця (квартала), що передує звітному, письмово повідомляє про припинення такої діяльності відповідний державний податковий орган При цьому торговий патент підлягає поверненню до державного податкового органу, що видав його.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи вважається провадження діяльності у сфері торгівлі іноземною валютою, чи діяльності з надання послуг у сфері грального бізнесу та побутових послуг за адресою, не зазначеною у торговому патенті, як заняття діяльністю без торгового пате

25.08.2011

Провадження торгівельної діяльності, діяльності у сфері торгівлі іноземною валютою, діяльності з надання послуг у сфері грального бізнесу та побутових послуг за адресою (місцезнаходженням), не зазначеною у торговому патенті, оцінюється як заняття діяльністю без патенту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи необхідно надати для придбання торгового патенту?

25.08.2011

Підставою для придбання торгового патенту є заявка суб'єкта підприємницької діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Де необхідно придбавати торговий патент?

25.08.2011

Торговий патент видається за плату суб’єктам підприємницької діяльності державними податковими органами за місцезнаходженням цих суб’єктів або місцезнаходженням їх структурних (відокремлених) підрозділів).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який термін дії торгового патенту на здійснення діяльності з надання побутових послуг та торговельної діяльності?

25.08.2011

Термін дії торгового патенту на здійснення діяльності з надання побутових послуг та торговельної діяльності становить 12 календарних місяців.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можливо придбати торговий патент на торговельну діяльність терміном дії на три роки?

25.08.2011

Термін дії торгового патенту на торговельні діяльність становить 12 календарних місяців. Але можливо придбати торгові патенти на наступні за поточним роком, сплативши за ці періоди, на які придбаваються торгові патенти.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якщо існує заборгованість по сплаті за торговий патент попереднього періоду, чи може бути виданий патент на наступний період?

25.08.2011

Немає підстав для відмови у видачі торгового патенту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які дані зазначаються в торговому патенті?

25.08.2011

Торговий патент містить такі реквізити: номер торгового патенту; найменування власника торгового патенту; вид підприємницької діяльності; назва виду побутових послуг чи послуг у сфері грального бізнесу; місце реєстрації громадянина як суб'єкта підприємницької діяльності чи місцезнаходження суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи (місцезнаходження структурного (відокремленого) підрозділу цього суб'єкта); для транспортних засобів - зазначення "виїзна торгівля"; термін дії торгового патенту; місцезнаходження державного податкового органу, що видав торговий патент; відмітка державного податкового органу про надходження плати за виданий ним торговий патент.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право СПД отримати торговий патент без дозволу на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг?

25.08.2011

Підставою для придбання торгового патенту є заява, оформлена відповідно до ч.4 ст.2 Закону України від 23 березня 1996 року №98/96 - ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності", в якій необхідно зазначити, зокрема, назву, дату, номер документа, що засвідчує право власності (оренди), або назву органу, дату, номер документа, що засвідчує дозвіл на розташування пункту торгівлі, обмінного пункту. Відомості, наведені в поданій суб'єктом підприємницької діяльності заявці, посадова особа органу державної податкової служби звіряє з оригіналами первинних документів, на підставі яких заповнюється ця заявка. Встановлення будь-яких додаткових умов щодо придбання торгового патенту не дозволяється.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можна отримати спеціальний торговий патент?

25.08.2011

Норми Закону України від 23.03.96 р. N 98/96-ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" щодо застосування спеціального торгового патенту втратили дію.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачено отримання торгових патентів платниками, які зареєстровані в СДПІ по роботі з великими платниками податків, за місцем їх реєстрації?

25.08.2011

Торговий патент видається суб'єктам господарювання державними податковими органами за місцезнаходженням цих суб'єктів або місцезнаходженням їх структурних (відокремлених) підрозділів, суб'єктам господарювання, що провадять торговельну діяльність або надають побутові послуги (крім пересувної торговельної мережі), - за місцезнаходженням пункту продажу товарів або пункту з надання побутових послуг. За місцем реєстрації торговий патент видається тільки суб’єктам господарювання, що здійснюють торгівлю через пересувну торговельну мережу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно повертати до органу ДПС торговий патент, термін якого закінчився?

25.08.2011

Після закінчення терміну дії торговий патент підлягає поверненню до органу державної податкової служби.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка дата буде вважатись датою подання заяви щодо анулювання торгового патенту, а саме: дата надходження заяви до органу ДПС чи дата фактичної відправки, яка зазначена на поштовому штемпелі?

25.08.2011

Заява про анулювання торгового патенту може бути подана суб'єктом господарської діяльності, як особисто так і надіслана поштою. Якщо заява про анулювання торгового патенту направлена до податкового органу поштою, то датою подання такої заяви буде вважатись дата її надходження до податкового органу, тобто дата реєстрації в журналі реєстрації вхідної кореспонденції.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право орган ДПС видати торговий патент уповноваженій особі СПД на підставі нотаріально посвідченого доручення або довіреності?

25.08.2011

Торговий патент може бути видано фізичній особі, яка має нотаріально посвідчене доручення щодо представлення інтересів платника податків в податкових органах або юридичній особі за належним чином оформленою довіреністю. При цьому до справи платника податків долучається копія довіреності.

Читати далі »