Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » порядок оплати вартості та повернення коштів за торговий патент на здійснення торговельної діяльності

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи має право СПД, що придбав торговий патент, але з об’єктивних причин розпочав діяльність пізніше, на повернення з бюджету сплаченої суми коштів?

25.08.2011

Суб’єкт підприємницької діяльності, який з об’єктивних причин не здійснював діяльності, що підлягає патентуванню, не має права на повернення з бюджету суми коштів, сплачених за період з початку дії торгового патенту до початку роботи суб’єкта підприємницької діяльності, так як він своєчасно письмово не повідомив про припинення такої діяльності відповідний державний податковий орган і не повернув торговий патент.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В який термін проводиться оплата вартості торгового патенту?

25.08.2011

Оплата вартості торгового патенту на здійснення торговельної діяльності та торгового патенту з надання побутових послуг провадиться щомісячно до 15 числа місяця, який передує звітному; оплата вартості торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі валютними цінностями та торгового патенту з надання послуг у сфері грального бізнесу провадиться щоквартально до 15 числа місяця, що передує звітному кварталу. Таким чином, останнім днем сплати за торговий патент є 14 число місяця. Якщо останнім днем оплати є вихідний день, то день сплати переноситься на перший робочий день.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначається розмір плати за торговельний патент, якщо торговий патент придбавається не з початку місяця (кварталу)?

25.08.2011

У разі придбання торговельного патенту на право проведення діяльності, не з початку місяця (кварталу) розмір плати за торговельний патент за перший звітний місяць (квартал) визначається пропорційно кількості календарних днів місяця (кварталу) починаючи з дня придбання торговельного патенту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто встановлює вартість торгового патенту торговельної діяльності і діяльності з надання побутових послуг?

25.08.2011

Вартість торгового патенту для різних сфер господарської діяльності встановлюються органами місцевого самоврядування залежно від місцезнаходження пункту продажу товарів та асортиментного переліку. Вартість торгового патенту на здійснення діяльності з надання побутових послуг встановлюється органами місцевого самоврядування залежно від місцезнаходження об'єкта з надання побутових послуг та виду побутових послуг.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно додатково доплачувати, якщо попередню оплату вартості торгового патенту зроблено за весь термін його дії?

25.08.2011

Не потрібно доплачувати.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи зменшується податок на прибуток, отриманий від діяльності, яка підлягає патентуванню на вартість придбаних торгових патентів?

25.08.2011

Податок з прибутку, отриманого від діяльності, яка підлягає патентуванню підлягає сплаті до бюджету у сумі, зменшений на вартість придбаних торгових патентів для здійснення цього виду діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оплати при покупці торгового патенту на торговельну діяльність та діяльність з надання побутових послуг?

25.08.2011

Відповідно до абз. 2 ч. 5 ст. 3 Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 - ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" із змінами та доповненнями, де зазначено, що під час придбання торгового патенту на здійснення торговельної діяльності суб'єкт підприємницької діяльності...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оплати пільгового торгового патенту при його покупці?

25.08.2011

Відповідно до ч. 13 ст. 3 Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 - ВР " Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" із змінами та доповненнями, у разі придбання пільгового торгового патенту, суб'єкт підприємницької діяльності вносить одноразову плату у розмірі 25 гривень з...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право суб’єкт господарювання здійснити плату за торговий патент за іншого суб’єкта господарювання, якщо у цього суб’єкта господарювання відсутності кошти?

25.08.2011

Здійснення плати за торговий патент за іншого суб’єкта господарювання, діючим законодавством не передбачено.

Читати далі »