Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » Суб'єкти господарювання, які здійснюють декілька видів підприємницької діяльності на здійснення торговельної діяльності

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торгові патенти закладам громадського харчування відкритого типу, у разі якщо ними на вулиці встановлено торгові автомати з продажу товарів?

25.08.2011

Торговий патент придбавається на їдальню, а також на кожний автомат з продажу кави.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СПД здійснює діяльність із заправлення газом автомобільного транспорту та надає послуги населенню із забезпечення скрапленим газом у балонах. Які торгові патенти необхідно придбавати?

25.08.2011

Для здійснення торгівлі газом скрапленим для заправлення транспортних засобів суб’єкт підприємницької діяльності повинен придбати торговий патент на загальних підставах, а також пільговий торговий патент на кожну окрему одиницю автотранспорту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СПД здійснює роздрібну торгівлю та оптову за готівку. Скільки торгових патентів йому слід придбавати?

25.08.2011

Якщо суб’єкт підприємницької діяльності здійснює роздрібну та оптову торгівлю в одному пункті продажу товарів, то він придбаває один торговий патент за максимальною вартістю.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи придбавається окремий торговий патент на автомат з продажу гарячих напоїв, що знаходиться на території магазину, який вже має торговий патент?

25.08.2011

Якщо автомат з продажу гарячих напоїв розташований на території магазину, то торговий патент не придбавається, оскільки пунктом продажу є магазин, на який раніше оформлено патент на право здійснення торговельної діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яку кількість торгових патентів необхідно придбати для здійснення роздрібної торгівлі нафтопродуктами та іншими товарами через мережу автозаправочних комплексів, якщо торгівля здійснюється в одному будинку (за однією адресою), але в двох

25.08.2011

Торговий патент придбавається на кожний пункт продажу товарів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СПД в одному пункті продажу здійснює торговельну діяльність та надає побутові послуги, що підлягають патентуванню. Скільки необхідно придбавати торгових патентів?

25.08.2011

Необхідно придбавати два торгових патента, один на роздрібу торгівлю, а другий на побутові послуги.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СПД здійснює свою діяльність у сфері громадського харчування в двох торгових точках, в одному населеному пункті у будівлях, що розташовані поруч. Скільки необхідно придбавати торгових патентів?

25.08.2011

Для здійснення діяльності у сфері громадського харчування в окремо розташованих приміщеннях суб'єкту підприємницької діяльності нобхідно придбавати окремий торговий патент на кожен пункт продажу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СПД займається торговельною діяльністю зі складу підприємства, а також є магазин з роздрібної торгівлі промисловими та продовольчими товарами, а у вихідні дні здійснюється також торгівля на ринку. Який торговий патент для цього потрібно

25.08.2011

У разі здійснення торговельної діяльності суб'єктом підприємницької діяльності як одного із видів його діяльності незалежно від кількості днів торгівлі за місяць придбавається не короткотерміновий торговий патент, а торговий патент, термін дії якого становить 12 календарних місяців.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СПД в одному приміщені здійснює декілька видів діяльності з надання побутових послуг, що підлягають патентуванню. Скільки необхідно придбавати торгових патентів?

25.08.2011

Придбавається один торговий патент за максимальною вартістю.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СПД в одному пункті продажу товарів здійснює декілька видів діяльності, що підлягають патентуванню – роздрібна торгівля, громадське харчування і один вид побутових послуг, або роздрібна торгівля і кілька видів побутових послуг. Скільки н

25.08.2011

Придбавається два торгових патенти – на торгівельну діяльність і на діяльність з надання побутових послуг.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торгові патенти для здійснення торгівельної діяльності та діяльності з надання послуг (доставка замовлень (обідів) з ресторану; замовлення таксі, послуги носія; надання в користування комплектом постільної білизни

25.08.2011

Для здійснення торговельної діяльності на залізничному, морському, річковому та повітряному транспорті необхідно придбавати торговий патент. Для надання послуг (доставка замовлень (обідів) з ресторану; замовлення таксі, послуги носія; користування комплектом постільної білизни, мобільним зв’язком, холодильником, мікрохвильовою піччю, відеотехнікою; надання предметів для чищення та дрібного ремонту одягу та взуття; оголошення на прохання пасажира; перевезення експрес-передачі; приймання замовлень на резервування місць у готелях та на інші види транспорту на залізничному, морському, річковому та повітряному транспорті торговий патент не придбавається.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яку кількість торгових патентів необхідно придбати у разі коли СПД має структурні (відокремлені) підрозділи?

25.08.2011

Суб'єкт підприємницької діяльності, який має структурні (відокремлені) підрозділи, торговий патент придбаває окремо для кожного структурного (відокремленого) підрозділу (торгову точку).

Читати далі »