Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » Порядок придбання торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі готівковими валютними цінностями

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Яка вартість торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі готівковими валютними цінностями?

25.08.2011

Вартість торгового патенту на здійснення діяльності з торгівлі валютними готівковими цінностями встановлюється у фіксованому розмірі 960 грн. за календарний місяць.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який термін дії торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі готівковими валютними цінностями?

25.08.2011

Відповідно до абз. 2. ч. 4 ст. 4 Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 - ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" із змінами та доповненнями термін дії торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі валютними цінностями становить 36 календарних місяців.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якщо ЮО здійснює операції з торгівлі готівковими валютними цінностями в декількох пунктах обміну, скільки торгових патентів необхідно придбавати?

25.08.2011

Торговий патент придбавається на кожний пункт обміну валют.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який термін сплати торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі готівковими валютними цінностями?

25.08.2011

Відповідно до ч. 5. ст. 4 Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 - ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" із змінами та доповненнями оплата вартості торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі валютними цінностями, що проводиться щокварталу до 15 числа, яка...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якщо ЮО має ліцензію Національного банку України на здійснення діяльності з торгівлі валютними готівковими цінностями, чи необхідно придбавати торговий патент?

25.08.2011

Необхідно придбати торговий патент на здійснення діяльності з торгівлі валютними готівковими цінностями.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно до заявки на придбання торгового патенту на здійснення діяльності з торгівлі валютними готівковими цінностями додавати агентську угоду з уповноваженим банком?

25.08.2011

Підставою для придбання торгового патенту є заявка на придбання торгового патенту, але в заявці зазначено пункт - діяльність проводиться на підставі (номер, дата та назва уповноваженого органу, що видав інший документ на право провадження діяльності, яка підлягає патентуванню у випадках передбачених законодавством) тому підприємству, яке подає до органу ДПС заявку на придбання торгового патенту необхідно в заявці зазначити номер, дату агентської угоди. Встановлення будь-яких додаткових умов щодо придбання торгового патенту не дозволяється.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент на здійснення операцій з торгівлі готівковими валютними цінностями, що здійснюються банківськими установами у власних операційних залах?

25.08.2011

Торговий патент не придбавається.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оплати торгового патенту на здійснення діяльності операцій з торгівлі готівковими валютними цінностями при його покупці?

25.08.2011

Відповідно до абз. 2 ч. 5 ст. 4 Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 - ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" із змінами та доповненнями під час придбання торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі валютними цінностями суб'єкт підприємницької ді...

Читати далі »