Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru На сайте http://dental.kharkov.ua услуга протезирования зубов в Харькове, цены дя всех.

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » Порядок придбання торгового патенту на здійснення операцій з надання послуг у сфері грального бізнесу

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Скільки торгових патентів необхідно придбавати на гральний автомат, який передбачає можливість одночасної гри декількох осіб?

25.08.2011

Якщо гральний автомат обладнаний декількома гральними місцями (окремими моніторами, приймальниками монет, жетонів або купюр, клавіатурами чи іншими органами керування цим гральним автоматом) і забезпечує можливість здійснювати декількома гравцями більше ніж одну гру одночасно, то торговий патент необхідно придбавати на кожне незалежне гральне місце такого грального обладнання.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СПД придбав торговий патент у сфері грального бізнесу на 5 років, сплативши за І та останній квартал дії торгового патенту, але несвоєчасно подав заяву до податкової інспекції про припинення. діяльності у сфері грального бізнесу та заяв

25.08.2011

У разі надання суб’єктом підприємницької діяльності письмового повідомлення до органів державної податкової служби про припинення діяльності, що підлягає патентуванню, надмірно сплачена сума вартості торгового патенту такому суб’єкту повертається.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Гральний автомат типу кран-машина з майновим виграшем (дитяча іграшка), чи необхідно придбавати торговий патент на гральний бізнес?

25.08.2011

Необхідно придбавати торговий патент.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка вартість торгового патенту на здійснення діяльності у сфері грального бізнесу?

25.08.2011

Відповідно до ч.3 ст. 5 Закону України від 23.03.96 № 98/96 ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності." вартість торгового патенту на здійснення операцій з надання послуг у сфері грального бізнесу встановлюється у фіксованому розмірі (за рік):для використання грального автомата...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Скільки патентів необхідно придбавати при використання рулетки, якщо рулетка має декілька гральних місць одночасно?

25.08.2011

При використанні рулетки торговий патент придбавається на кожне гральне місце.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає патентуванню розіграш по телефону з майновим або грошовим виграшем?

25.08.2011

Необхідно придбавати торговий патент на гральний бізнес.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає патентуванню діяльність з проведенням розіграшів з видачею призів?

25.08.2011

Необхідно придбавати торговий патент на гральний бізнес.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно отримувати торговий патент при проведенні рекламних акцій у вигляді розіграшу?

25.08.2011

Проведення розіграшу у рамках рекламних акцій, якщо розіграш з майновим або грошовим виграшем, підлягає патентуванню.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно здійснювати доплату за торгові патенти у разі збільшення ставок на здійснення операцій з надання послуг у сфері грального бізнесу?

25.08.2011

Враховуючи те, що не було здійснено попередню оплату вартості торгового патенту за весь термін дії торгового патенту, а оплата вартості торгового патенту проводилась щоквартально протягом дії патенту, необхідно зробити перерахунок і сплатити недостатню суму вартості торгового патенту за останній квартал дії торгових патентів.

Читати далі »

Діє до 16.11.2010 Чи потрібно для придбання торгового патенту пред’являти органам податкової служби оригінал Ліцензії на організацію діяльності з проведення азартних ігор?

25.08.2011

Органи державної податкової служби повинні при видачі торгового патенту здійснювати контроль за наявністю оригіналів необхідних документів, в тому числі і ліцензій на провадження деяких видів господарської діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торгові патенти при використанні гральних автоматів без отримання гравцями грошового виграшу?

25.08.2011

Оскільки конструкторсько-технологічною та програмною документацією виробника грального автомату передбачено автоматичне нарахування виграшу, то у разі надання послуг у сфері грального бізнесу за допомогою грального автомату придбавається торговий патент.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Де придбавається торговий патент на гральний автомат, якщо юридична адреса і місце встановлення автомату в різних районах міста?

25.08.2011

Торговий патент придбавається суб'єктом підприємницької діяльності у державному податковому органі за місцем розташування кожного грального місця (автомату).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який термін дії торгового патенту на здійснення операцій з надання послуг у сфері грального бізнесу?

25.08.2011

Відповідно до абзацу 3 ч. 4 ст. 5 Закону України від 23.03.96 р. № 98/96-ВР „Про патентування деяких видів підприємницької діяльності” термін дії торгового патенту на здійснення операцій з надання послуг у сфері грального бізнесу становить 60 календарних місяців.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент на проведення розіграшу з метою розширення кола клієнтів у банківських установах?

25.08.2011

Розіграш у банківських установах з метою розширення кола клієнтів та обсягів банківських послуг патентуванню не підлягає.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оплати торгового патенту на здійснення діяльності у сфері грального бізнесу при його покупці?

25.08.2011

Відповідно до абз. 2 ч. 5 ст. 5 Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 - ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" із змінами та доповненнями під час придбання торгового патенту на здійснення операцій з надання послуг у сфері грального бізнесу суб'єкт підприємницької...

Читати далі »

Діє до 16.11.2010 Чи необхідно придбавати торговий патент на проведення спортивних аматорських змагань з гри в більярд?

25.08.2011

Якщо більярдний стіл використовується для спортивних аматорських змагань, суб'єкт підприємницької діяльності не придбаває торговий патент на здійснення операцій з надання послуг у сфері грального бізнесу, але такий вид діяльності підлягає ліцензуванню.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи обов’язково структурному відокремленому підрозділу, що здійснює діяльність у сфері грального бізнесу для отримання відповідного торгового патенту, надавати відомості про його наявність в Єдиному державному реєстрі?

25.08.2011

Придбання торгового патенту для здійснення діяльності у сфері грального бізнесу надається суб’єкту підприємницької діяльності у разі дотримання вимог Закону України „Про патентування деяких видів підприємницької діяльності”, а для структурного підрозділу - за умови наявності в Єдиному державному реєстрі відомостей про такий підрозділ.

Читати далі »

Діє до 16.11.2010 Якщо гра в більярд здійснюється безкоштовно, проте справляється плата за прокат шарів для гри в більярд, чи можна класифікувати таку діяльність як гральний бізнес та чи необхідно отримувати торговий патент?

25.08.2011

Якщо більярдний стіл використовується для спортивних аматорських змагань, суб'єкт підприємницької діяльності не придбаває торговий патент на здійснення операцій з надання послуг у сфері грального бізнесу, але такий вид діяльності підлягає ліцензуванню. Всі інші види діяльності, пов’язані з використанням столів для більярду, в тому числі тих, що вводяться в дію за допомогою жетона, монети або без них та передані в подальше використання (у тому числі оренду) столів для більярду, що використовуються для спортивних аматорських змагань (навіть якщо є відповідна ліцензія), можливі за наявності торгових патентів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи розповсюджуються норми Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні" на: організацію та проведення лотерей; організацію та проведення творчих конкурсів, спортивні змагання тощо, гру в більярд, гру в кеглі (боулінг) та ін

25.08.2011

На види діяльності, які не відносяться до азартних ігор, норми Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні" не розповсюджуються.

Читати далі »

Діє до 16.11.2010 Чи вважається гра в покер азартною грою та чи підпадає проведення такої діяльності під дію Закону України „Про заборону грального бізнесу в Україні”?

25.08.2011

Якщо діяльність з проведення гри у покер передбачає внесення гравцями ставок, які дають змогу отримати виграш (приз), і результат якої повністю або частково залежить від випадковості, то така діяльність підпадає під визначення азартної гри та під дію Закону України „Про заборону грального бізнесу в Україні”. У разі, якщо суб’єкт господарювання проводить діяльність, яка пов’язана з проведенням спортивного покеру, то такий вид діяльності не підпадає під визначення азартної гри за умови наявності відповідної ліцензії.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно придбавати торговий патент для здійснення діяльність з спортивного покеру?

25.08.2011

Для здійснення діяльності з спортивного покеру суб’єкт підприємницької діяльності придбаває торговий патент згідно з Законом України від 23.03.96 №98/96-ВР “Про патентування деяких видів підприємницької діяльності”.

Читати далі »