Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » Порядок використання торгового патенту

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Якщо було змінено адресу пункту продажу товару, яка зазначена в торговому патенті чи потрібно про це повідомляти орган державної податкової служби?

25.08.2011

Згідно з п. 14 Положення про виготовлення, зберігання та реалізації торгових патентів”, затвердженого Постановою КМУ від 13.07.98 №1077 із змінами та доповненнями, якщо змінено юридичну адресу субєкта підприємницької діяльності або місцезнаходження його структурного (відокремленого) підрозділу, п...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Що необхідно зробити у разі втрати торгового патенту?

25.08.2011

Відповідно до п. 17 Положення про виготовлення, зберігання та реалізації торгових патентів”, затвердженого Постановою КМУ від 13.07.98 №1077 із змінами та доповненнями зазначено, що у разі втрати торгового патенту орган державної податкової служби видає його дублікат на підставі письмової заяви с...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок використання торгового патенту?

25.08.2011

Відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" із змінами та доповненнями торговий патент повинен бути розміщений: на фронтальній вітрині магазину, а у разі її відсутності-біля касового апарат; на фронтальній ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можна передавати торговий патент іншому СПД, якщо термін оренди на приміщення закінчився і його не пролонгують?

25.08.2011

Відповідно до ч. 2 ст. 7 Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" із змінами та доповненнями торговий патент є чинним на території органу, який здійснив реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності чи з яким погоджено місцезна...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можливо за місцем розташування грального автомату розміщувати копію торгового патенту?

25.08.2011

У приміщенні для надання послуг у сфері грального бізнесу має бути розміщений торговий патент у доступному та відкритому для огляду місці. Дозволяється використання нотаріально завіреної копії тільки у разі знаходження оригінала торгового патенту у приміщенні для надання послуг у сфері грального бізнесу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Що таке торговий патент?

25.08.2011

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 - ВР ,,Про патентування деяких видів підприємницької діяльності” із змінами та доповненнями торговий патент - це державне свідоцтво, яке засвідчує право суб'єкта підприємницької діяльності чи його структурного (відокремленог...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СПД здійснює отримання товару в одному місці, а розрахунки у готівковій формі в іншому місці, де необхідно розміщувати торговий патент?

25.08.2011

Торговий патент видається за плату органами державної податкової служби за місцезнаходженням пункту продажу товару та повинен бути розміщений на фронтальній вітрині магазину (складу), а у разі відсутності - біля касового апарату. Під пунктами продажу товарів слід розуміти: оптові бази, склади - магазини або інші приміщення, які використовуються для використання оптової торгівлі за готівкові кошти, інші готівкові платіжні засоби та з використанням кредитних карток.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право платник податків звернутись до органів ДПС із заявою про зарахування коштів, які сплачені при придбанні торгового патенту за останній місяць (квартал) його дії, як сплату за наступний місяць (квартал)?

25.08.2011

Якщо платник податку планує припинити діяльність або анулювати торговий патент з визначеної у заяві дати, то він має право звернутись до органу ДПС із заявою щодо перенесення сплаченої суми за останній період дії патенту на місяць (квартал), який передує місяцю (кварталу), з якого суб’єкт підприємницької діяльності припиняє діяльність або анулював торговий патент.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає перенесенню останній день подання письмового повідомлення про припинення діяльності та повернення торгового патенту, якщо він припадає на вихідний або святковий день?

25.08.2011

Перенесення останнього дня строку подання письмового повідомлення та повернення торгового патенту чинним законодавством не передбачено, незалежно від того, що цей день може припадати на вихідний або святковий (не робочий) день.

Читати далі »