Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Протягом якого терміну сплачується штраф за порушення вимог Закону України “Про патентування деяких видів підприємницької діяльності”?

25.08.2011

Відповідно до п. 3 ст. 8 Закону України від 23 березня 1996 року №98/96-ВР „Про патентування деяких видів підприємницької діяльності” із змінами та доповненнями (далі - Закон) штрафи, передбачені ст. 8 цього Закону, підлягають сплаті порушником у п’ятиденний термін відповідно до законодавства.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена за порушення вимог Закону України „Про патентування деяких видів підприємницької діяльності”?

25.08.2011

Відповідно до ст. 8 Закону України від 23 березня 1996 року №98/96-ВР „Про патентування деяких видів підприємницької діяльності” із змінами та доповненнями (далі - Закон) суб'єкти підприємницької діяльності, що здійснюють торговельну діяльність, операції з торгівлі готівковими валютними цінностя...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи вважаються чергові нарахування плати за торговий патент в картках особових рахунків узгодженим податковим зобов’язанням?

25.08.2011

Чергові нарахування плати за торговий патент в картках особових рахунків при відсутності подачі розрахунку не можуть розглядатися як узгоджене податкове зобов’язання.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи вважається узгодженим податковим зобов’язанням плата за торговий патент, якщо вона визначена за результатами перевірки як штрафна санкція?

25.08.2011

Плата за торговий патент, якщо вона визначена за результатами перевірки як штрафна санкція, вважається узгодженим податковим зобов’язанням у день отримання платником податків податкового повідомлення (за винятком випадків, коли платник податків у встановлені Законом України від 21 грудня 2000 року № 2181-III „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” терміни розпочинає процедуру апеляційного узгодження.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачено відповідальність за неправильне використання торгового патенту?

25.08.2011

Передбачено відповідальність у вигляді штрафу у розмірі вартості торгового патенту за один календарний місяць.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За якою формою податковим органом виноситься рішення за порушення вимог Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 - ВР ,,Про патентування деяких видів підприємницької діяльності”?

25.08.2011

Державний податковий орган за результатами перевірки дотримання суб'єктами господарювання норм Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 - ВР ,,Про патентування деяких видів підприємницької діяльності здійснює розрахунок штрафних санкцій та складає рішення про застосування штрафних санкцій за формою "С".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За який період застосовуються штрафні санкції за здійснення операцій без одержання відповідних торгових патентів або з порушенням порядку їх використання?

25.08.2011

Штрафні санкції за порушення вимог щодо порядку використання торгових патентів або за роботу без придбання відповідних торгових патентів застосовуються з урахуванням строку позовної давності тривалістю у три роки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи вживаються заходи з погашення податкового боргу платника у разі несплати у встановлений термін узгодженої суми податкового зобов’язання по платі за торговий патент, визначеної податковим органом за результатами проведеної перевірки?

25.08.2011

Податковими органами вживаються заходи з погашення податкового боргу платника лише у разі несплати у встановлений термін узгодженої суми податкового зобов’язання по платі за торговий патент, визначеної податковим органом за результатами проведеної перевірки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачена адміністративна відповідальність на посадову особу за несвоєчасне подання платіжного доручення до установи банку по сплаті за торговий патент?

25.08.2011

Директор та головний бухгалтер підприємства є посадовими особами і несуть адміністративну відповідальність за несвоєчасне подання (неподання) платіжного доручення при здійсненні плати за торговий патент.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 До якого бюджету стягуються штрафні санкції за порушення вимог Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності?

25.08.2011

Відповідно до п. 4 ст. 9 Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності” із змінами та доповненнями, суми штрафів, що стягуються державним податковим органом, підлягають перерахуванню до бюджету місцевого самоврядування (місцевого бюджету...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачена відповідальність за несвоєчасне подання платіжного документу щодо сплати за торговий патент аптеками, які перебувають у комунальній власності, якщо їх діяльність з 9 червня 2009 року не підпадає під дію Закону України „Пр

25.08.2011

Відповідно до Закону України від 9 червня 2009 року № 1484-VI „Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності” внесено доповнення до п.1 ст. 3 Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96-ВР „Про патентування деяких видів підприємницької...

Читати далі »