Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » Суб'єкти господарювання, які повинні придбавати торговий патент

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи повинні придбавати торговий патент підприємства, установи та організації, які провадять діяльність у торговельно-виробничій сфері (ресторанне господарство) крім СГ, що обслуговують виключно працівників таких підприємств, установ та організацій, а також

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії (зазначити № категорії), або перетелефонувати до нас. На...

Читати далі »

Які суб’єкти господарювання є платниками збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Згідно з п.п.267.1.1 п.267.1 ст.267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 –VI платниками збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності є суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), їх відокремлені підрозді...

Читати далі »

Чи необхідно придбавати торговий патент фізичній особі - підприємцю, яка провадить торговельну діяльність (ресторанне господарство)в стаціонарних приміщеннях на території ринку?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Фізичні особи - підприємці, які здійснюють торговельну діяльність у стаціонарному приміщенні на території ринку повинні придбавати торговий патент.

Читати далі »

Що таке торгівельна діяльність?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Відповідно до п.п. 14.1.246 п. 14.1 ст. 14 розділу І Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 - VI торговельна діяльність для цілей розділу XII цього Кодексу роздрібна та оптова торгівля, діяльність у торговельно-виробничій (ресторанне господарство) сфері за гот...

Читати далі »

Чи передбачено придбання тогових патентів банківськими установами у власних операційних залах на торгівлю валютними цінностями?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо здійснюються операції з торгівлі готівковими валютними цінностями у пунктах обміну іноземної валюти, торговий патент необхідно придбавати, а якщо у власних операційних залах банку, торговий патент не придбавається.

Читати далі »

Чи необхідно придбавати торговий патент фізичній особі - підприємцю, який проводить торговельну діяльність на території ринку з автомагазину, розвозки, іншого виду пересувної торговельної мережі?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Фізичні особи - підприємці, які здійснюють торговельну діяльність на території ринку шляхом виїздної торгівлі повинні придбавати торговий патент.

Читати далі »

Чи необхідно придбавати торговий патент суб’єкту господарювання (ЮО або ФОП на загальній системі оподаткування) у разі продажу основного засобу за готівку?

25.08.2011

Відповідно до пп. 267.1.1 п. 267.1 ст. 267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ) платниками збору є суб’єкти господарювання (юридичні та фізичні особи підприємці), їх відокремлені підрозділи, які отримують в установленому порядку торгові патенти та ...

Читати далі »

Якщо гра в більярд здійснюється безкоштовно, проте справляється плата за прокат шарів для гри в більярд, чи можна класифікувати таку діяльність як гральний бізнес та чи необхідно отримувати торговий патент?

25.08.2011

Відповідно до пп. 267.1.1 п. 267.1 ст. 267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ), платниками збору є суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи – підприємці), їх відокремлені підрозділи, які отримують в установленому порядку торгові па...

Читати далі »

Чи необхідно придбавати торгові патенти на кожен автомат з продажу товарів, якщо деякі з них розташовані на території господарської одиниці, а деякі так за її межами?

25.08.2011

Якщо автомат з продажу товарів розташований на території господарської одиниці, яка вже придбала торговий патент, то окремо придбавати торговий патент та автомат не потрібно. Однак, якщо автомат з продажу товарів розташований за межами господарської одиниці, то на кожен такий автомат суб’єктом господарювання придбавається торговий патент.

Читати далі »

Чи необхідно придбавати торговий патент при наданні побутових послуг, що підлягають патентуванню, у разі проведення розрахунків у безготівковій формі?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Незалежно від того яким чином ведуться розрахунки за надані побутові платні послуги в безготівковій чи готівковій формі, необхідно придбавати торговий патент.

Читати далі »

Чи мають право відокремлені підрозділи, у тому числі ті, які не є ЮО, придбавати торгові патенти для провадження торгівельної діяльності?

25.08.2011

Філії, представництва та інші відокремлені підрозділи юридичної особи можуть придбавати торгові патенти у разі якщо вони діють на підставі затвердженого юридичною особою положення про філію, є платниками податку на прибуток, а також якщо відомості про такі відокремлені підрозділи внесені до Єдиного державного реєстру.

Читати далі »

Чи необхідно придбавати торговий патент у випадку, якщо кур’єр при передачі товару одержує готівкові кошти?

25.08.2011

Якщо найманий працівник - кур'єр при передачі товару одержує готівкові кошти, суб’єкту господарювання необхідно придбати торговий патент на торгівлю із зазначеним видом пересувної торговельної мережі. У разі розрахунку за товар кур'єр повинен за бажанням замовника пред'явити оригінал або нотаріально засвідчену копію торгового патенту.

Читати далі »

Чи необхідно отримувати торговий патент при проведенні рекламних акцій у вигляді розіграшу?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 120, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Що таке пункти продажу товарів?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 120, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальн...

Читати далі »