Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » Суб'єкти господарювання, які не придбавають торговий патент

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи необхідно придбавати торговий патент при провадженні торгівельної діяльності (громадське харчування) у разі здійснення розрахунків у безготівковій формі через установу банку?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 При провадженні торгівельної діяльності (громадське харчування) у разі здійснення розрахунків тільки у безготівковій формі через установу банку суб'єкти господарювання торгові патенти не придбавають.

Читати далі »

Які суб’єкти господарювання не являються платниками збору за провадження торгівельної діяльності?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Згідно з п.п.267.1.2 п.267 ст.267 розділу ХІІ Податкового кодексу України не є платниками збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг такі суб’єкти господарювання: а) аптеки, що перебувають у державній та комунальній власності; б) розташо...

Читати далі »

Чи необхідно придбавати торговий патент за провадження деяких видів підприємницької діяльності СГ, які перебувають на спрощеній системі оподаткування або фіксованому податку?

25.08.2011

Платники єдиного та фіксованого податку не придбавають торговий патент за провадження деяких видів підприємницької діяльності.

Читати далі »

Чи необхідно СГ придбавати торговий патент у разі надання послуг населенню, які не зазначені в Переліку послуг, що підлягають патентуванню?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. При наданні послуг, які не зазначені в Переліку послуг, визначених Кабінетом Міністрів України, торговий патент не придбавається.

Читати далі »