Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » Підстава для придбання та порядок анулювання торгового патенту на здійснення торговельної діяльності

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



В який термін суб’єкт господарювання повідомляє органи ДПС про припинення діяльності, яка підлягає патентуванню?

25.08.2011

Відповідно до п.п. 267.7.5. п.267.2 ст.267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 –VI суб’єкт господарювання, що припинив діяльність, яка відповідно до цього Кодексу підлягає патентуванню, до 15 числа місяця, що передує звітному, письмово повідомляє про це відповідно...

Читати далі »

Чи необхідно повертати торговий патент, строк дії якого не закінчився на момент набрання чинності Податкового кодексу України?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Відповідно до п. 1 підрозділу 7 розділу ХХ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 –VI торгові патенти, видані згідно з вимогами Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності", строк дії яких не закінчився на момент набрання чинності ...

Читати далі »

В який термін видається торговий патент?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Відповідно до п.п.267.4.3 п.267.4 ст.267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI торговий патент видається особисто фізичній особі - підприємцю або особі, уповноваженій юридичною особою, під підпис у триденний термін з дня подання заявки. Датою п...

Читати далі »

Який порядок придбання торгового патенту?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Порядок придбання торгового патенту визначено пунктом 267.4. ст. 267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ). Згідно з п.п.267.4.1 п.267.4 ст.267 ПКУ для провадження передбачених цією статтею видів підприємницької діяльності суб’єкт г...

Читати далі »

Який строк дії торгового патенту на здійснення діяльності у сфері розваг?

25.08.2011

та

Читати далі »

Який строк дії торгового і пільгового патенту, у тому числі торгового патенту на здійснення діяльності з надання платних послуг, обміну готівкових валютних цінностей?

25.08.2011

та

Читати далі »

Яку кількість торгових патентів необхідно придбати у разі коли СГ має відокремлені підрозділи?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Відповідно до п.п. 267.4.6. п. 267.4 ст. 267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 –VI для провадження торговельної діяльності, діяльності з надання платних послуг та діяльності з торгівлі валютними цінностями торгові патенти придбаються окремо для...

Читати далі »

Де необхідно придбавати та сплачувати торговий патент?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до пп. 267.5.1. п. 267.5 ст.267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі - ПКУ) порядок сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності платниками збору, які: а) провадять торговельну діяльність або надають плат...

Читати далі »

Скільки торгових патентів необхідно придбавати СГ, у разі якщо в одному пункті продажу здійснюється торгівля нафтопродуктами (скрапленим та стиснутим газом)та іншими товарами (ресторанне господарство)?

25.08.2011

У разі здійснення в одному пункті продажу торгівлі нафтопродуктами (скрапленим та стиснутим газом) та іншими товарами (ресторанне господарство) необхідно придбавати два торгових патенти на дані види діяльності, оскільки це є різні види діяльності, на які встановлені різні ставки збору.

Читати далі »

Яким нормативним документом затверджено форму заявки на придбання торгового патенту?

25.08.2011

До затвердження форми заявки на придбання торгового патенту нового зразка, рекомендується видавати торгові патенти на підстави заявки, складеної за формою, згідно з додатком до Положення про виготовлення, зберігання і реалізацію торгових патентів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 1998 року № 1077.

Читати далі »

Скільки необхідно придбавати торгових патентів уразі, якщо СГ в одному пункті продажу товарів здійснює декілька видів діяльності, що підлягають патентуванню – торгівельну діяльність і побутові послуги?

25.08.2011

У разі провадження підприємницької діяльності в одному пункті продажу товарів, в одному окремому приміщенні, будівлі або в їх частинах двох чи більше видів діяльності, що підлягають патентуванню (роздрібна торгівля, громадське харчування і один вид побутових послуг) суб’єктом підприємницької діяльності придбавається два торгових патенти – на торгівельну діяльність і на діяльність з надання побутових послуг.

Читати далі »

Який порядок анулювання торгового патенут у разі невнесення СГ збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності у встановлені строки?

25.08.2011

У разі невнесення суб’єктом господарювання збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності у встановлений цією статтею строк (не пізніше 15 числа місяця або кварталу, що передує звітному), дія такого патенту анулюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулося таке порушення.

Читати далі »

Де придбавають торгові патенти суб'єкти господарювання, в тому числі зареєстровані в СДПІ по роботі з великими платниками податків?

25.08.2011

Торговий патент видається суб'єктам господарювання державними податковими органами за місцезнаходженням цих суб'єктів або місцезнаходженням їх структурних (відокремлених) підрозділів. Суб'єктам господарювання, що провадять торговельну діяльність або надають побутові послуги (крім пересувної торговельної мережі), здійснюють торгівлю у валютними цінностями, у сфері розваг, торговий патент видається за місцезнаходженням пункту продажу товарів, пункту з надання побутових послуг, пункту обміну іноземної валюти, пункту надання послуг у сфері розваг. За місцем реєстрації торговий патент видається тільки суб’єктам господарювання, що здійснюють торгівлю через пересувну торговельну мережу.

Читати далі »

Яким чином СГ придбаває торговий патент на пересувну торгівельну мережу?

25.08.2011

Суб’єкти господарювання, що здійснюють торгівлю через пересувну торговельну мережу, подають до органу державної податкової служби за місцем реєстрації заяву на придбання торгового патенту.

Читати далі »

Яким чином отримати дублікат торгового патенту у разі його втрати (викрадення, пожежа тощо)?

25.08.2011

У разі втрати торгового патенту суб'єкт господарювання повинен подати до органу державної податкової служби заявку на придбання торгового патенту для отримання дублікату торгового патенту.

Читати далі »

Який порядок анулювання торгового патенту у разі невнесення суб’єктом господарювання плати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності у встановлені строки?

25.08.2011

Торговий патент підлягає анулюванню у випадку, якщо суб’єкт господарювання не вніс плату за торговий патент до першого числа звітного місяця (кварталу), а у разі несвоєчасної сплати до нього буде застосована штрафна санкція у розмірі 50 відсотків ставок збору, встановлених статтею 267 Податкового кодексу України.

Читати далі »

Скільки торгових патентів придбаває СГ у разі якщо здійснює в одному пункті продажу роздрібну та оптову торгівлю, діяльність у торговельно-виробничій (ресторанне господарство) сфері?

25.08.2011

У разі здійснення в одному пункті продажу роздрібної та оптової торгівлі, діяльності у торговельно-виробничій (ресторанне господарство) сфері, крім торгівлі нафтопродуктами (скрапленим та стиснутим газом), придбавається один торговий патент.

Читати далі »

Чи здійснюється нарахування заборгованості за торгові патенти, термін дії яких не закінчився, але які були повернуті до органу ДПС у зв’язку із набранням чинності ПКУ та за які було здійснено доплату за останній квартал їх дії, але заява була подана після

25.08.2011

Враховуючи те, що термін подання заяви, який передбачений пп. 267.7.5 п. 267.7 ст. 267 Податкового кодексу України (а саме, до 15 числа місяця (кварталу), що передує звітному), встановлений для суб’єктів господарювання, що припиняють діяльність, то даний термін не застосовується при обміні бланку торгового патенту старого зразка на новий, оскільки відбувається виключно заміна бланків. При цьому, нарахування, які були здійсненні у картці особового рахунку платника податків, та усі сплачені платежі за торговий патент старого зразка автоматично рахуються за торговим патентом нового зразка.

Читати далі »

Чи має право уповноважена особа ФО, яка має наторіально посвідчене доручення , отримати торговий патент?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 120, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »