Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » Порядок оплати вартості, ставки та повернення коштів за торговий патент на здійснення торговельної діяльності

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Хто встановлює ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності?

25.08.2011

Cтавка збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг встановлюється сільськими, селищними та міськими радами.

Читати далі »

Яка ставка збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг?

25.08.2011

та

Читати далі »

Яка ставка збору за здійснення діяльності у сфері розваг?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Відповідно до п.п. 267.3.6. п. 267.3 ст. 267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 –VI ставка збору за здійснення діяльності у сфері розваг на квартал становить: для використання грального автомата (грального автомата "кран-машина", грального авто...

Читати далі »

Яка ставка збору встановлена за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Відповідно до п.п. 267.3.4. п. 267.3 ст. 267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 –VI ставка збору за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних ст...

Читати далі »

Яка ставка збору за провадження торговельної діяльності із придбанням пільгового торгового патенту?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п.п.267.3.7 п.267.3 ст. 267 розділу ХІІ Податкового Кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI ставка збору за провадження торговельної діяльності із придбанням пільгового торгового патенту встановлюється в розмірі 0,05 розміру мінімальної заробітної плати щор...

Читати далі »

З якого терміну діють ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності в 2011?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 З 1 січня 2011 року ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності застосовуються з дня прийняття органами місцевого самоврядування рішень щодо встановлення місцевих податків і зборів, а у разі невстановлення ставок збору рішеннями місцевого самоврядування такий збір сплачується платниками у порядку, встановленому цим Кодексом за мінімальними ставками та без застосування відповідних коефіцієнтів.

Читати далі »

Який порядок оплати торгового патенту при його придбанні?

25.08.2011

Відповідно до п.п. 267.5.3. п. 267.5 ст. 267 р. ХІІ Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VІ (далі – ПКУ) під час придбання торгового патенту суб’єкт господарювання вносить суму збору за один місяць (квартал). На суму збору, сплачену під час придбання торгового патенту, зменшується...

Читати далі »

Які строки сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до підпункту 267.5.2. пункту 267.5 статті 267 розділу 12 ПКУ визначені строки сплати збору: а) за провадження торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торгового патенту - не пізніш як за один календарний день до початку провадження такої діяльності; б) з...

Читати далі »

Чи необхідно доплачувати різницю вартості торгового патенту, термін дії якого з 01.01.11, якщо органами місцевого самоврядування не встановлені ставки збору?

25.08.2011

та

Читати далі »

Діє до 31.05.2011 Який порядок повернення торгових патентів, строк дії яких не закінчився, згідно з підрозділом 7 розділу ХХ ПКУ?

25.08.2011

У підрозділі 7 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 № 2755-VI (далі – ПКУ) визначені особливості порядку повернення торгових патентів, відповідно до яких торгові патенти, видані згідно з вимогами Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 - ВР "Про п...

Читати далі »

Яка мінімальна ставка може сплачуватись платником збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, що здійснює діяльність на територіїї сільської місцевості у раз невстановлення їх органами місцевого самоврядування?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 120., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Яка встановлена ставка збору за здійснення торгівлі валютними цінностями?

25.08.2011

Відповідно до п.п. 267.3.5 п. 267.3 ст. 267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 –VI ставка збору за здійснення торгівлі валютними цінностями на календарний місяць становить 1,2 розміру мінімальної заробітної плати.

Читати далі »

Чи можуть органи місцевого самоврядування змінювати ставки по збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності протягом року?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 120., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Який порядок повернення торгових патентів, строк дії яких не закінчився, згідно з підрозділом 7 розділу ХХ ПКУ?

25.08.2011

У підрозділі 7 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 № 2755-VI (далі – ПКУ) визначені особливості порядку повернення торгових патентів, відповідно до яких торгові патенти, видані згідно з вимогами Закону України від 23 березня 1996 року № 98/96 - ВР "Про п...

Читати далі »

Яка ставка збору на провадження торгівельної діяльності із придбанням короткотермінового торгового патенту?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 120., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »