Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Яка передбачена відповідальність за роботу без одержання пільгового торгового патенту або з порушенням порядку його отримання та використання?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 За роботу без отримання пільгового торгового патенту або з порушенням порядку його отримання та використання сплачують штраф у п’ятикратному розмірі збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності за весь період здійснення такої діяльності, але не менше п’ятикратного його розміру за рік.

Читати далі »

Яка передбачена відповідальність за здійснення діяльності без отримання відповідних торгових патентів?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п.125.1 ст. 125 глави 11 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі - ПКУ) суб’єкти господарювання, що проводять торговельну діяльність, здійснюють торгівлю готівковими валютними цінностями, діяльність у сфері розваг та надають платні послу...

Читати далі »

Чи застосовуються штрафні санкції в розмірі 1 грн. до СГД за проведення торгівельної діяльності без торгового патенту за період з 01.01.11 до 30.06.11року?

25.08.2011

Відповідно до роз’яснення ДПА України (лист від 03.02.2011 №2963/7/10-1017/302) норма, визначена пунктом 7 підрозділу 10 "Інші перехідні положення" розділу ХХ ПКУ застосовується за порушення виключно при обчисленні податкових зобов’язань за період з 01.01.2011 по 30.06.2011. Норма, визначена пунк...

Читати далі »

Чи передбачена відповідальність за неповну сплату (несплату, неперерахування) збору за здійснення деяких видів підприємницької діяльності?

25.08.2011

Відповідно до п. 125.1 ст. 125 розділу ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ), несплата (неперерахування) суб’єктом господарювання сум збору за здійснення деяких видів підприємницької діяльності, зазначених у пп. 267.1.1 п. 267.1 ст. 267 ПКУ в порядку та у с...

Читати далі »

В який термін підлягають сплаті фінансові санкції за здійснення діяльності без отримання відповідних торгових патентів та порушенню порядку їх використання згідно з вимогами ПКУ?

25.08.2011

Платник податків зобов’язаний сплатити нараховану суму грошового зобов’язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.

Читати далі »

В який термін сплачується штрафні санкції по торговим патентам?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 120, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальн...

Читати далі »

Чи передбачена адміністративна відповідальність на посадову особу за несвоєчасне подання платіжного доручення до установи банку по сплаті за торговий патент?

25.08.2011

Директор та головний бухгалтер підприємства є посадовими особами і несуть адміністративну відповідальність за несвоєчасне подання (неподання) платіжного доручення при здійсненні плати за торговий патент.

Читати далі »

Чи передбачена відповідальність у разі неповернення торгового патенту у тримісячний термін до органу ДПС відповідно до ПКУ?

25.08.2011

Відповідно до підрозділу 7 розділу XX Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі – ПКУ) торгові паuacтенти, видані згідно з вимогами Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності", строк дії яких не закінчився на момент набрання чинності цим Кодексом...

Читати далі »

Де буде застосована відповідальність по місцю здійснення діяльності філії (відокремленого підрозділу) чи по місцю реєстрації ЮО?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 120, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи є суми збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, не сплачені в установлені строки податковим боргом?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 120, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальн...

Читати далі »

До якого бюджету сплачуються штрафні (фінансові) санкції за торговий патент?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 120, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальн...

Читати далі »