Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Реєстрація платників податку на додану вартість: на загальній системі оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи повинен новостворений СГ реєструватися платником ПДВ в обов'язковому порядку, якщо він планує застосовувати загальну систему оподаткування та не очікує обсяг поставки більше 300 тис. грн. за рік.?

25.08.2011

Новостворений платник до моменту досягнення ним обсягу оподатковуваних операцій з поставки товарів (послуг) в розмірі 300 тис. грн. не повинен реєструватися платником ПДВ в обов'язковому порядку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи обов`язково СГ ФО, який займається виготовленням програмних продуктів, які в подальшому реалізує за допомогою мережі Інтернет, реєструватися платником ПДВ?

25.08.2011

Так, обов`язково, якщо він перебуває на загальній системі оподаткування. Якщо приватний підприємець перебуває на спрощеній системі оподаткування, то він може не реєструватися платником ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачується ПДВ, особою, яка не є платником ПДВ при імпортуванні товарів та чи підлягає така особа обов’язковій реєстрації платником цього податку у зв’язку із здійсненням зазначених операцій?

25.08.2011

Для осіб, які імпортують товари (супутні послуги) на митну територію України передбачено обов'язковість сплати ПДВ. Для таких осіб не передбачено обов'язкової реєстрації платником ПДВ, але вони мають право за власним рішенням зареєструватись платником ПДВ та зобов'язані в обов'язковому порядку зареєструватись такими платниками лише у випадках, передбачених для обов'язкової реєстрації платником ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ особа, загальна сума від здійснення операцій з поставки товарів (послуг) якої перевищує 300 тис. грн., якщо у сумі зазначених операцій значний обсяг займають пільгові операції?

25.08.2011

Так. Для визначення необхідності обов'язкової реєстрації платником ПДВ потрібно враховувати обсяги операцій на митній території України, що оподатковуються за ставкою 20 відсотків (крім імпорту товарів), за нульовою ставкою та операції, які звільнені від оподаткування.

Читати далі »

Діє до 20.10.2008 Як зареєструватися платником ПДВ новоствореному cуб’єкту підприємницької діяльності за власним бажанням?

25.08.2011

Реєстраційна заява платника ПДВ за формою №1-ПДВ направляється особами, що прийняли добровільне рішення про реєстрацію платниками податку, - не пізніше двадцяти календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками цього податку та матимуть право на податковий кредит і виписку податкових накладних. До заяви додається оригінал платіжного документа про сплату встановленої суми за Свідоцтво.

Читати далі »

Діє до 13.12.2010 Як зареєструватися платником ПДВ новоствореному суб’єкту підприємницької діяльності за власним бажанням?

25.08.2011

Реєстраційна заява платника ПДВ за формою №1-ПДВ направляється особами, що прийняли добровільне рішення про реєстрацію платниками податку, - не пізніше двадцяти календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками цього податку та матимуть право на податковий кредит і виписку податкових накладних. Особа може вказати у реєстраційній заяві дату, з якої така особа бажає бути зареєстрованою платником ПДВ та яка настає не раніше ніж через двадцять календарних днів після подання такої заяви до органу державної податкової служби. До заяви додається оригінал платіжного документа про сплату встановленої суми за Свідоцтво.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який показник відображається у графі 8 "Кількість працюючих (осіб)" заяви за ф. №1-ПДВ?

25.08.2011

У графі 8 "Кількість працюючих (осіб)" заяви за ф. №1-ПДВ платником податку відображається кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи чи фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності.

Читати далі »