Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Реєстрація платників податку на додану вартість: на спрощеній системі оподаткування »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен реєструватися платником ПДВ ФО СГ, який є платником ЄП?

Надрукувати документ
25.08.2011

Ст. 6 Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" встановлено, що платники єдиного податку-фізичні особи не є платниками ПДВ. Постановою КМУ від 16 березня 2000 року № 507 "Про роз'яснення Указу Президента України від 03.07.1998 року №727" суб'єктам малого підприємництва - фізичним особам надано право вибору щодо реєстрації їх платниками ПДВ. Поряд з цим пп. 2.3.4 п. 2.3 ст. 2 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР „Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями визначено, що у разі, якщо особа здійснює операції з реалізації конфіскованого майна, незалежно від того, чи досягає вона загальної суми операцій з поставки товарів (послуг) 300 000 грн. чи ні, а також незалежно від того, який режим оподаткування використовує така особа згідно із законодавством особа підлягає обов'язковій реєстрації як платник податку. Таким чином, фізична особа – суб’єкт господарювання, що перебуває на сплаті єдиного податку, у разі дотримання встановлених критеріїв, а саме: не перевищення обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік – 500 тис. грн. та кількості осіб, які перебувають з нею у трудових відносинах протягом року, включаючи членів сім’ї - 10 осіб, має право не реєструватися платником ПДВ або зареєструватися таким платником за власним бажанням. У разі здійснення операцій з реалізації з конфіскованого майна така особа повинна бути зареєстрованою платником ПДВ в обов’язковому порядку.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.