Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Реєстрація платників податку на додану вартість: на спрощеній системі оподаткування »

Діє до 01.01.2011 Чи зобов’язаний новостворений СГ – ФО, який після встановлення на облік в ДПІ отримує свідоцтво про право сплати ЄП, в обов’язковому порядку, реєструватись платником ПДВ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 6 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" із змінами та доповненнями (далі - Указ) суб'єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок, не є платником ПДВ. Разом з тим п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2000 року №507 "Про роз'яснення Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727” суб'єктам малого підприємництва - фізичним особам надано право вибору щодо реєстрації їх платниками ПДВ. Таке право платників єдиного податку також визначено п. 2.2 ст. 2 Закону України від 3 квітня 1997 року № 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доповненнями (далі - Закон), у відповідності з яким : платником податку є будь – яка особа, яка за своїм добровільним рішенням зареєструвалася платником податку. У разі коли така особа приймає рішення зареєструватися добровільно платником ПДВ, на неї після реєстрації платником ПДВ поширюється дія Закону. Зокрема, п. 11.42 ст. 11 Закону встановлено, що якщо фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності одночасно зареєстрована платником ПДВ і є платником єдиного податку за спрощеною системою оподаткування, обліку та звітності, на неї поширюється порядок нарахування та сплати ПДВ відповідно до цього Закону. Юридичні та фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які є платниками єдиного податку за спрощеною системою оподаткування, обліку та звітності та не зареєстровані платниками ПДВ, не мають права на нарахування податку, податковий кредит та складання податкових накладних, а також на отримання бюджетного відшкодування.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.