Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Реєстрація платників податку на додану вартість: на спрощеній системі оподаткування »

Діє до 01.01.2011 Чи зобов’язаний СГ – ФО, що перебуває на сплаті ЄП, реєструватись платником ПДВ, при здійсненні операцій з ввезення (імпорту) товарів на митну територію України?

Надрукувати документ
25.08.2011

Законом України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доповненнями (далі - Закон) передбачена обов’язкова реєстрації для осіб відповідно до п. 2.3 ст. 2 Закону, та добровільна реєстрація осіб, які відповідно до п. 2.4 ст. 2 Закону сплачують ПДВ при ввезенні (пересиланні) товарів на митну територію України для їх використання або споживання на митній території України. Оскільки для осіб, які імпортують товари (супутні послуги) на митну територію України для їх використання або споживання на митній території України, незалежно від того, який режим оподаткування вони використовують згідно із законодавством, передбачено обов'язковість сплати ПДВ під час перетину товарами (предметами) митного кордону України, але не передбачено обов'язкової реєстрації платником ПДВ, то такі особи мають право відповідно до п. 2.2 ст. 2 Закону за власним рішенням зареєструватись платником ПДВ та зобов'язані в обов'язковому порядку зареєструватись такими платниками лише у випадках, передбачених п. 2.3 ст. 2 Закону. Крім того, слід зазначити, відповідно до п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2000 року №507 "Про роз’яснення Указу Президента України від 3 липня 1998 №727" суб’єкти господарювання — фізичні особи, що застосовують спрощену систему оподаткування, самостійно приймають рішення про доцільність реєстрації платником ПДВ.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.