Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Реєстрація платників податку на додану вартість: на спрощеній системі оподаткування »

Діє до 01.01.2011 Чи повинні платники ЄП за ставкою 10%, що здійснюють діяльність з перепродажу предметів мистецтва, колекціонування та антикваріату, діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикварі

Надрукувати документ
25.08.2011

Законом України від 22 грудня 2006 р. № 535-V "Про внесення змін до деяких законів України щодо оподаткування виробів мистецтва, предметів колекціонування або антикваріату" внесено зміни до ст.8 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доповненнями (далі - Закон N 168). Так, п. 8?.1 ст. 8? Закону N 168 встановлено, що у випадках, визначених цією статтею, операції з поставки виробів мистецтва, предметів колекціонування або антикваріату підлягають оподаткуванню згідно з нормами цієї статті та не підлягають оподаткуванню у загальному порядку, встановленому цим Законом. Пунктом 1 розділу II прикінцевих положень Закону N 535 визначено, що цей Закон набирає чинності з дня опублікування та поширюється на правовідносини, що виникають у податковому періоді, на який припадає набрання чинності цим Законом, крім зміни до Закону України "Про ліцензування певних видів підприємницької діяльності", яка набирає чинності з 01.07.2007 р. Тобто операції, визначені вказаною статтею, які здійснюють дилери чи організатори (визначені пп. 8?.2), оподатковуються згідно зі ст. 8? Закону N 168. Такі особи, незалежно від розміру загальної суми здійснення операцій, передбаченої пп. 2.3.1 ст. 2 Закону N 168, повинні зареєструватись як платники ПДВ у податковому періоді, на який припадає набрання чинності Законом N 535, тобто починаючи з 18.01.07 (офіційно опубліковано в газеті "Голос України" N 8 від 18.01.07). Пунктом 2 розділу II прикінцевих положень Закону N 535 визначено, що положення нормативно-правових актів щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва не поширюються на осіб, які здійснюють діяльність з перепродажу предметів мистецтва, колекціонування та антикваріату, діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату (тобто є дилерами у розумінні пп. "б" п. 8?.2 ст. 8? Закону № 168). Враховуючи норми вищезазначеного пункту Закону N 535 платникам єдиного податку, які здійснюють діяльність з перепродажу предметів мистецтва, колекціонування та антикваріату, діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату, необхідно перейти на загальну систему оподаткування та зареєструватись платниками ПДВ, враховуючи приписи п. 1 прикінцевих положень Закону N 535.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.