Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Реєстрація платників податку на додану вартість: на спрощеній системі оподаткування »

Діє до 01.01.2011 Чи може СПД - ЮО перейти на спрощену систему оподаткування зі сплатою ЄП за ставкою 6 % і при цьому займатися виключно операціями, які звільнені від оподаткування ПДВ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із п. 6 Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва” із змінами та доповненнями (далі - Указ №727), суб'єкти малого підприємництва, які сплачують єдиний податок, не є платниками ПДВ, крім випадку коли юридична особа обрала спосіб оподаткування доходів за єдиним податком за ставкою 6 відсотків. Відповідно до діючого законодавства на суб'єктів господарювання зареєстрованих як платники ПДВ, поширюються усі норми Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР „Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями. Тобто, суб’єкт господарювання - юридична особа, що перебуває на сплаті єдиного податку за ставкою 6% може займатися операціями, які звільнені від оподаткування ПДВ. Зазначене викладене в п. 33 листа ДПА України від 28.01.03 №1399/7/15-3317.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.