Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Реєстрація платників податку на додану вартість: на спрощеній системі оподаткування »

Діє до 01.01.2011 В які терміни ФОП, що є платником ЄП та неплатником ПДВ необхідно зареєструватися платником ПДВ, якщо така особа уклала угоду, унаслідок виконання якої планується здійснення оподатковуваних операцій, обсяг яких перевищуватиме протягом зв

Надрукувати документ
25.08.2011

Особа, яка перебуваючи на спрощеній системі оподаткування та сплачуючи єдиний податок, перевищила обмеження щодо обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік, установленого ст. 1 Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" (у редакції Указу Президента України від 28 червня 1999 року №746), зобов'язана з наступного звітного періоду (кварталу) перейти на загальну систему оподаткування з подальшою реєстрацією платником ПДВ. Порядок реєстрації платником ПДВ та терміни подання заяви щодо такої реєстрації встановлені п. 9.4 ст. 9 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР „Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями (далі – Закон №168) та Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженим наказом ДПА України від 01.03.2000 №79, із змінами та доповненнями. Реєстрація платником ПДВ особи, яка, перебуваючи на спрощеній системі оподаткування та сплачуючи єдиний податок, перевищила обмеження щодо обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік, здійснюється на підставі заяви, яка повинна бути подана до органу державної податкової служби фізичною особою - підприємцем - не пізніше двадцятого календарного дня з моменту перевищення. Відповідно до п. 9.4 ст. 9 Закону №168 особа, що не надсилає таку заяву, несе відповідальність за ненарахування або несплату ПДВ на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування. Таким чином, фізична особа – підприємець, яка уклала угоду унаслідок виконання якої планується здійснення оподатковуваних операцій, обсяг яких перевищуватиме протягом звітного податкового періоду 600 тис. грн., підлягає реєстрації платником ПДВ при перевищенні обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) з початку року – 500 тис. грн.. Така реєстрація здійснюється на підставі заяви, що повинна бути подана особою не пізніше двадцятого календарного дня з моменту перевищення.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.