Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Реєстрація платників податку на додану вартість: суб'єктів спеціального режиму оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Який порядок заповнення заяви та свідоцтва про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб'єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ, у разі якщо сільськогосподарським підприємством зазначається більше шести видів діяльності,

25.08.2011

Кількість видів діяльності, які можуть бути внесені до заяви про реєстрацію та свідоцтва про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб'єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ та реєстру суб'єктів спеціального режиму оподаткування, не обмежена, і до таких полів може бути внесено сім і більше видів діяльності.

Читати далі »

Діє до 13.12.2010 В які терміни подається заява для реєстрації сільськогосподарського підприємства платником податку, що має право на застосування спеціального режиму оподаткування ПДВ, встановленого ст. 8? Закону України „Про податок на додану вартість”?

25.08.2011

Заява про реєстрацію за ф.№ 1-РС має бути подана (надіслана) сільськогосподарським підприємством до органу державної податкової служби не пізніше двадцяти календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи бажають перейти на застосування спеціального режиму оподаткування, та у місяці, який передує початку такого податкового періоду.

Читати далі »

Діє до 13.12.2010 Який порядок анулювання старого свідоцтва платника ПДВ та отримання нового свідоцтва платника ПДВ для застосування сільськогосподарським підприємством спеціального режиму оподаткування ПДВ, встановленого ст. 8? Закону України „Про подато

25.08.2011

Якщо сільськогосподарське підприємство, яке виявило бажання перейти на застосування спеціального режиму оподаткування, зареєстроване як платник ПДВ на загальних умовах, то заміна Свідоцтва за ф.№ 2-ПДВ на Спеціальне свідоцтво за ф.№ 2-РС та реєстрація такого підприємства як суб'єкта спеціального режиму оподаткування проводиться за процедурами перереєстрації, визначеними Положенням про реєстрацію платників ПДВ. У цьому випадку дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, датою реєстрації суб'єктом спеціального режиму оподаткування, датою анулювання Свідоцтва за ф.№ 2-ПДВ та датою початку дії Спеціального свідоцтва за ф.№ 2-РС є дата, що відповідає першому дню податкового періоду, з якого сільськогосподарське підприємство виявило бажання перейти на застосування спеціального режиму оподаткування.

Читати далі »

Діє до 13.12.2010 Чи може сільськогосподарське підприємство, яке не є платником ПДВ, зареєструватися суб’єктом спеціального режиму оподаткування?

25.08.2011

Так, може, якщо воно відповідає критеріям сільськогосподарського підприємства.

Читати далі »

Діє до 13.12.2010 Який порядок перереєстрації сільськогосподарського підприємства – суб’єкта спеціального режиму оподаткування у разі змін у даних про види його діяльності?

25.08.2011

У разі змін у даних про види діяльності сільськогосподарського підприємства - суб'єкта спеціального режиму оподаткування, які вказані у Спеціальному свідоцтві, подається реєстраційна заява за формою № 1-РС із позначкою „Перереєстрація у зв'язку із змінами видів діяльності”.

Читати далі »

Діє до 13.12.2010 Яким чином заповнюються показники в розділі 8 заяви про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ за формою № 1-РС?

25.08.2011

У розділі 8 реєстраційної заяви за формою № 1-РС вказується вартість товарів (послуг), поставлених протягом попередніх дванадцяти послідовних звітних податкових періодів, та питома вага вартості сільськогосподарських товарів (послуг) у сукупній вартості всіх товарів (послуг), поставлених протягом дванадцяти послідовних звітних податкових періодів (місяців), які передують місяцю, у якому подається заява. Суми надаються без ПДВ, в гривнях, без копійок, питома вага вказується у відсотках, округлення здійснюються за загальновстановленими правилами.

Читати далі »

Діє до 13.12.2010 І Який порядок здійснення реєстрації сільськогосподарських підприємств як суб’єктів спеціального режиму оподаткування ПДВ у зв’язку з затвердженням постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.09 № 23 переліку видів діяльності, на які

25.08.2011

Прийом реєстраційних заяв за формою № 1-РС (далі – Заява) для здійснення реєстрації сільськогосподарських підприємств як суб'єктів спеціального режиму оподаткування, які виявили бажання зареєструватись як такі суб’єкти, починаючи з 01.01.09 (далі – Перша реєстрація) органами державної податкової служби від сільськогосподарських підприємств продовжується до 30.01.09 включно. Якщо сільськогосподарським підприємством подана Заява про Першу реєстрацію до затвердження Переліку, то із переліку видів діяльності, зазначеного підприємством у Заяві, у Спеціальному свідоцтві та Реєстрі мають зазначатися тільки ті види діяльності сільськогосподарського підприємства, які входять до затвердженого Переліку. Якщо жоден вид діяльності, вказаний сільськогосподарським підприємством у Заяві, не відповідає даним Переліку, орган державної податкової служби відмовляє сільськогосподарському підприємству у реєстрації його як суб'єкта спеціального режиму оподаткування. Якщо сільськогосподарським підприємством подана Заява про Першу реєстрацію протягом десяти днів після затвердження Переліку та в Заяві вказані види діяльності, які не входять до Переліку, орган державної податкової служби відмовляє сільськогосподарському підприємству у реєстрації його як суб'єкта спеціального режиму оподаткування.

Читати далі »

Діє до 13.12.2010 ІІ Який порядок здійснення реєстрації сільськогосподарських підприємств як суб’єктів спеціального режиму оподаткування ПДВ у зв’язку з затвердженням постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.09 № 23 переліку видів діяльності, на як

25.08.2011

Діє до 13.12.2010 (початок див. І) Повна: Якщо сільськогосподарським підприємством подана Заява про Першу реєстрацію до затвердження Переліку, то із переліку видів діяльності, зазначеного підприємством у Заяві, у Спеціальному свідоцтві та Реєстрі мають зазначатися тільки ті види діяльності сільс...

Читати далі »

Діє до 13.12.2010 За якою формою подається заява для реєстрації сільськогосподарського підприємства платником податку, що має право на застосування спеціального режиму оподаткування ПДВ, встановленого ст. 8? Закону України „Про податок на додану вартість”

25.08.2011

Форму заяви про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб'єкта спеціального режиму оподаткування (ф.№ 1-РС) - додаток 6 до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 01.03.2000 №79, із змінами затверджено у новій редакції згідно із наказом ДПА України від 04.12.08 №755 „Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість”.

Читати далі »

Діє до 13.12.2010 Який порядок заповнення заяви про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб'єкта спеціального режиму оподаткування за формою №1-РС у разі якщо сільськогосподарським підприємством зазначається більше видів діяльності, що підпа

25.08.2011

У разі якщо сільськогосподарське підприємство здійснює діяльність більше, ніж по шести основних видах, що включені до переліку видів діяльності, на які поширюються норми ст. 8? Закону України „Про податок на додану вартість”, то таке підприємство може самостійно розширити кількість рядків розділу 6 заяви про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб'єкта спеціального режиму оподаткування за формою № 1-РС та внести необхідну кількість видів діяльності.

Читати далі »

Діє до 13.12.2010 І З якого періоду новостворена ЮО, має право зареєструватись суб’єктом спеціального режиму оподаткування та чи обов’язково на таку дату особа має бути вже зареєстрованою платником ПДВ?

25.08.2011

Новостворене сільськогосподарське підприємство для реєстрації суб’єктом спеціального режиму оподаткування подає Заяву за формою № 1-РС не раніше ніж за наслідками першого повного податкового періоду (місяця). При цьому, таке підприємство не обов’язково має бути зареєстрованим платником ПДВ.

Читати далі »

Діє до 13.12.2010 ІІ З якого періоду новостворена ЮО, має право зареєструватись суб’єктом спеціального режиму оподаткування та чи обов’язково на таку дату особа має бути вже зареєстрованою платником ПДВ?

25.08.2011

Діє до 13.12.2010 (початок див. І) Повна: Крім того, пп. 27.4.1 пп. 27.4 п. 27 Положення зазначено, що якщо сільськогосподарське підприємство не було зареєстроване як платник ПДВ на загальних умовах, то реєстрація його як суб'єкта спеціального режиму оподаткування здійснюється із дотриманням вим...

Читати далі »