Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Оподаткування операцій з імпорту товарів

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операцій з придбання товарів за межами території України та їх поставки нерезиденту без їх фактичного ввозу на митну територію України?

25.08.2011

Оскільки операції з придбання і поставки товарів здійснюються за межами митної території України, товари фактично не ввозяться на митну територію України та не вивозяться, то за даними операціями не виникає об’єкта оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи зобов’язаний СГ – платник ЄП, не зареєстрований як платник ПДВ, сплачувати ПДВ при ввезенні (імпорті) товарів на митну територію України?

25.08.2011

Так, зобов’язаний.

Читати далі »

Діє до 01.09.2009 Чи обкладаються ПДВ операції з ввезення рухомого майна для здійснення операцій з ремонту?

25.08.2011

Операція з ввезення в Україну рухомого майна для ремонту є об’єктом оподаткування ПДВ і оподатковується в загальному порядку. Платники ПДВ при ввезенні згідно з режимом переробки на митній території України товарів з метою ремонту, в тому числі гарантійного, можуть за своїм рішенням надавати митним органам прості векселі на суму ввізного мита та ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.09.2009 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції платників податку з ввезення товарів (супутніх послуг) у митному режимі імпорту або реімпорту?

25.08.2011

Такі операції є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який документ посвідчує право на отримання податкового кредиту у разі імпорту товарів на митну територію України?

25.08.2011

Документом, що посвідчує право на отримання податкового кредиту, вважається вантажна митна декларація, оформлена відповідно до вимог законодавства, яка підтверджує сплату ПДВ, або погашений податковий вексель.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначається дата виникнення податкових зобов'язань при імпорті товарів (супутніх послуг)?

25.08.2011

Датою виникнення податкових зобов'язань при імпорті товарів (супутніх послуг) є дата подання митної декларації із зазначенням у ній суми податку, що підлягає сплаті.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право платник податку на податковий кредит з ПДВ, якщо він здійснив попередню (авансову) оплату нерезиденту за товари, які будуть імпортовані?

25.08.2011

Попередня (авансова) оплата вартості товарів (супутніх послуг), які імпортуються, не змінює значення податкового кредиту платника податку - імпортера.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначається база оподаткування ПДВ для товарів, які ввозяться (імпортуються) на митну територію України?

25.08.2011

Базою оподаткування є договірна (контрактна) вартість таких товарів, але не менша митної вартості, зазначеної у ввізній митній декларації з урахуванням витрат на транспортування, навантаження, розвантаження, перевантаження та страхування до пункту перетину митного кордону України, сплати брокерських, агентських, комісійних та інших видів винагород, пов'язаних з ввезенням (пересиланням) таких товарів, плати за використання об'єктів інтелектуальної власності, що належать до таких товарів, акцизних зборів, ввізного мита, а також інших податків, зборів (обов'язкових платежів), за винятком ПДВ, що включаються у ціну товарів (робіт, послуг) згідно із законами України з питань оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як перераховується в українські гривні (з метою визначення бази оподаткування) договірна (контрактна) вартість товарів, які імпортуються на митну територію України?

25.08.2011

Договірна (контрактна) вартість товарів, які імпортуються на митну територію України, перераховується в українські гривні за валютним (обмінним) курсом Національного банку України, що діяв на кінець операційного дня, що передує дню, в якому товар (товарна партія) вперше підпадає під режим митного контролю відповідно до митного законодавства.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право СГ включити до складу податкового кредиту суму ПДВ, сплачену при імпорті безоплатно отриманих від нерезидента зразків товарів (ручки, кепки тощо) та рекламної продукції (брошури, буклети тощо) у разі безоплатної роздачі на т

25.08.2011

Оскільки при безоплатному отриманні імпортованих товарів відсутній факт придбання товарів, право на податковий кредит по таких імпортних товарах у платника відсутнє.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право покупець віднести до складу податкового кредиту суму ПДВ, сплачену при розмитненні повторної поставки товару, у разі, якщо він ввозиться як заміна першого імпортованого товару, за яким сума ПДВ, сплачена при його розмитненні

25.08.2011

Оскільки платник здійснив повернення постачальнику імпортованих товарів, то має місце операція з вивезення товарів, яка оподатковується ПДВ за нульовою ставкою. У зв'язку з цим платник має право залишити в складі податкового кредиту суму ПДВ, сплачену при розмитненні такого товару. У разі повторної поставки товарів у підприємства-покупця також виникає право на податковий кредит у тому податковому періоді, коли здійснюється подання вантажної митної декларації, в сумі, зазначеній у цій декларації, якщо ввезені товари використовуватимуться у оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином зазначити в податковій декларації з ПДВ суми ПДВ, що сплачені в рахунок погашення векселя, що виданий СГ при ввезенні (імпорті) продукції відповідно до угод про виробничу кооперацію між Кабінетом Міністрів України і урядами де

25.08.2011

Суми ПДВ, що сплачені в рахунок погашення векселя, що виданий суб'єктом господарювання при ввезенні продукції відповідно до угод про виробничу кооперацію між Кабінетом Міністрів України і урядами держав - учасниць СНД не будуть відображатися в податковій декларації з ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право платник податку, який ввозить (імпортує) сировину нерезидента для її наступного перероблення на готову продукцію (операції не вважаються операціями з давальницькою сировиною), включити до складу податкового кредиту суми ПДВ,

25.08.2011

Платник ПДВ – виробник не має право віднести до складу податкового кредиту суми ПДВ, сплачені при ввезенні на митну територію України сировини, яка належить замовнику – нерезиденту, оскільки відсутній факт придбання товарів і не виконуються умови формування податкового кредиту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з імпорту товарів, митна вартість яких не перевищує суму, еквівалентну 100 євро?

25.08.2011

Відповідно до пп. 3.1.2 п. 3.1 ст. 3 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР „Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями (далі – Закон №168) об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з ввезення товарів (супутніх послуг) у митному режимі імпорту або реімпорту...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції платників податку з ввезення товарів (супутніх послуг) у митному режимі імпорту або реімпорту?

25.08.2011

Такі операції є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »