Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Оподаткування операцій із внесками до статутного фонду

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи виникає об'єкт оподаткування ПДВ у комунального підприємства при отриманні коштів та основних засобів як поповнення статутного фонду?

25.08.2011

Операція з отримання грошових та матеріальних активів (зокрема, основних засобів) від засновників, що здійснюється згідно зі статутними документами, які пройшли державну реєстрацію, не є для отримувача (комунального підприємства) операцією з поставки товарів або послуг. Тобто, об'єкта оподаткування ПДВ у комунального підприємства, в даному випадку, не виникає.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи оподатковується ПДВ операція із внесення основних засобів до статутного фонду?

25.08.2011

Зазначені операції є об'єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об`єктом оподаткування ПДВ операція із внесення ФО майна до статутного фонду ТОВ?

25.08.2011

Зазначена операція є об'єктом оподаткування ПДВ та оподатковується за ставкою 20 %, у разі якщо фізична особа є суб’єктом господарювання та платником ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачується ПДВ при ввезенні (імпорті) ОФ на митну територію України з метою їх внесення до статутного фонду підприємства?

25.08.2011

Операції з ввезення основних фондів на митну територію України з метою їх передачі як внеску до статутного фонду підприємства є об'єктом оподаткування та оподатковуються ПДВ на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи оподатковується ПДВ операція з повернення ОФ, попередньо внесених до статутного фонду ЮО іншими ЮО або ФО, у разі їх виходу з числа засновників або учасників такої ЮО?

25.08.2011

Операція з повернення основних фондів, попередньо внесених до статутного фонду юридичної особи іншими юридичними або фізичними особами, у разі їх виходу з числа засновників або учасників такої юридичної особи, підпадає під визначення об'єкта оподаткування ПДВ та має оподатковуватись на загальних підставах за ставкою 20 відсотків до бази оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операції з внесення нерезидентом до статутного фонду ЮО - резидента ввезених (імпортованих) на митну територію України основних засобів?

25.08.2011

Операції з ввезення основних фондів в якості внеску в статутний фонд є об'єктом оподаткування та оподатковуються ПДВ на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операцій з повернення майна його власнику, якщо таке майно було передане СГ для користування на праві оперативного управління?

25.08.2011

У разі якщо майно було передано суб’єкту господарювання на підставі цивільно-правового договору для володіння, користування і розпорядження на праві оперативного управління і на момент його повернення це майно не перебуває у власності особи, яка таке управління здійснювала, то операція з повернення такого майна не належить до операцій з поставки товарів та не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операції з внесення нерезидентом - ЮО земельної ділянки, яка не містить об’єктів нерухомого майна та розміщена на території України, до статутного фонду ЮО - резидента?

25.08.2011

У разі якщо нерезидентом – юридичною особою через свій офіс (представництво, відокремлений підрозділ) розміщений на митній території України здійснюється операція з внесення земельної ділянки, яка не містить об’єктів нерухомого майна, до статутного фонду юридичної особи – резидента, то така операція прирівнюється до продажу такої земельної ділянки та відповідно до пп.5.1.17 п.5.1 ст.5 Закону України ,,Про податок на додану вартість” звільняється від оподаткування ПДВ.

Читати далі »