Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції, що не є об’єктом оподаткування: операції з цінними паперами та корпоративними правами

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операція з обміну корпоративних прав на цінні папери?

25.08.2011

Продаж корпоративних прав за кошти чи в обмін зазначених корпоративних прав на інші цінні папери не є об'єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання комісійних (брокерських, дилерських) послуг із торгівлі та/або управління цінними паперами (корпоративними правами), деривативами та валютними цінностями?

25.08.2011

Такі операції не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з розрахунково-клірингової, реєстраторської та депозитарної діяльності на ринку цінних паперів, а також діяльності з управління активами (у тому числі пенсійними активами, фондами банківського упр

25.08.2011

Такі операції не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з випуску (емісії), розміщення у будь-які форми управління та продажу (погашення, викупу) за кошти цінних паперів, включаючи інвестиційні та іпотечні сертифікати, сертифікати фонду операцій з неру

25.08.2011

Такі операції не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок обкладання ПДВ операцій з передачі до статутного фонду новоствореного підприємства корпоративних прав (частки у статутному фонді іншого підприємства) в обмін на корпоративні права?

25.08.2011

Оскільки при внесенні до статутного фонду новоствореного підприємства корпоративних прав відбувається обмін одних корпоративних прав (частки у статутному фонді) на інші, то зазначена операція не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об‘єктом оподаткування ПДВ операції з купівлі-продажу на вторинному ринку цінних паперів за грошові кошти?

25.08.2011

Така операція не є об'єктом оподаткування податком на додану вартість.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи оподатковуються ПДВ суми процентів, нарахованих (що мають бути нараховані) за процентними векселями, у випадку продажу процентного векселя за кошти?

25.08.2011

Поставка за кошти процентних векселів здійснюється без нарахування ПДВ. Суми процентів, нарахованих (що мають бути нараховані) за процентними векселями, включаються в базу оподаткування ПДВ товарів (послуг), розрахунки за які здійснені процентними векселями.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операції з безоплатного надання ЮО - платником ПДВ частки корпоративних прав іншій ЮО?

25.08.2011

Враховуючи те, що юридична особа надає частку корпоративних прав іншій юридичній особі без відповідної компенсації (безкоштовно), то така операція є об’єктом оподаткування та оподатковується ПДВ на загальних підставах. При цьому слід зазначити, що платник податку, що отримує корпоративні права, не має права на формування податкового кредиту за такою операцією, оскільки при безоплатному отриманні корпоративних прав відсутній факт їх придбання.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операцій з придбання акцій іншого підприємства ЮО, що не має статусу торговця цінними паперами, з метою подальшого їх продажу підприємству, що має статус торговця цінними паперами?

25.08.2011

Не є об'єктом оподаткування ПДВ операції з продажу (погашення, викупу) за кошти цінних паперів, що випущені в обіг (емітовані) суб'єктами підприємницької діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операції з продажу корпоративних прав за ціною нижчою їх фактичної вартості ЮО - платником ПДВ іншій ЮО?

25.08.2011

Операція з продажу належної платнику податку частки корпоративних прав за ціною нижчою їх фактичної вартості з метою оподаткування є операцією з продажу таких корпоративних прав, яка не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягають коригуванню податковий кредит покупця та податкові зобов’язання продавця при погашені векселя з дисконтом?

25.08.2011

Відповідь з приводу оподаткування операції з погашення покупцем векселя з дисконтом продавцю за поставлені таким продавцем товари (послуги)може надаватися лише після ознайомлення з первинними документами.

Читати далі »