Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції, що не є об’єктом оподаткування: страхові послуги

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи передбачає виплата страхових платежів нарахування ПДВ?

25.08.2011

Виплата страхових платежів не є об'єктом оподаткування ПДВ, та не змінює суму податкового кредиту або податкових зобов'язань ані у застрахованої особи, ані у страхової компанії (страховика).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання послуг із загальнообов'язкового соціального та пенсійного страхування, недержавного пенсійного забезпечення, залучення та обслуговування пенсійних вкладів?

25.08.2011

Такі операції не є об’єктом оподаткування податком на додану вартість.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання послуг із страхування, співстрахування або перестрахування особами, які мають ліцензію на здійснення страхової діяльності відповідно до закону, а також пов'язаних з такою діяльністю пос

25.08.2011

Такі операції не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ діяльності страхових агентів - нерезидентів, які є страховими агентами українських страхових компаній?

25.08.2011

Діяльність нерезидента — страхового агента щодо продажу страхових полісів страховика-резидента не є страховою діяльністю в Україні і, відповідно зазначені послуги оподатковуються ПДВ у загальновстановленому порядку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ діяльності страхових агентів та страхових брокерів, у тому числі комісійної винагороди за надання послуг із страхування життя?

25.08.2011

Якщо надані послуги підпадають під визначення страхової діяльності, то такі операції не будуть об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операцій по наданню страховим брокером послуг, пов’язаних зі страховою діяльністю?

25.08.2011

Якщо страховий брокер надає послуги з консультування, експертно-інформаційні послуги, виконує роботу, пов’язану з підготовкою, укладанням та виконанням (супроводом) договорів страхування (перестрахування), у тому числі щодо врегулювання збитків у частині одержання та перерахування страхових платежів, страхових виплат та страхових відшкодувань за угодою, відповідно, із страхувальником або перестрахувальником, інші посередницькі послуги у страхуванні та перестрахуванні, то зазначені послуги не є об’єктом обкладання ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ збір на обов’язкове страхування від нещасних випадків на транспорті, що включається до вартості проїзного документа?

25.08.2011

Збір на обов’язкове страхування від нещасних випадків на транспорті, одержаний від пасажирів перевізниками на підставі агентського договору зі страховою компанією, не є об'єктом обкладання ПДВ за умови обов'язкового виконання відповідних положень Закону України "Про страхування", Положення про порядок провадження діяльності страховими посередниками та Положення про обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті і за умови ведення перевізниками відповідно окремого обліку щодо зазначених операцій.

Читати далі »