Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції, що не є об’єктом оподаткування: послуги з інкасації та розрахунково-касового обслуговування

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання послуг з інкасації, розрахунково-касового обслуговування?

25.08.2011

Такі операції не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковуються ПДВ послуги по наданню фінансовою установою фінансових кредитів, позик, гарантій, порук (поручительств)?

25.08.2011

Не є об'єктом оподаткування ПДВ операції з надання послуг з інкасації, розрахунково-касового обслуговування, з залучення, розміщення та повернення коштів за договорами позики, депозиту, вкладу (у тому числі пенсійного), управління коштами та цінними паперами (корпоративними правами та деривативами), доручення, надання, управління і переуступки фінансових кредитів, кредитних гарантій і банківських поручительств особою, що надала такі кредити, гарантії або поручительства.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування послуг з надання розрахунково-касових операцій, зокрема приймання платежів від ФО по агентському договору, укладеному з банківською установою?

25.08.2011

Операції з приймання комунальних та інших платежів від фізичних осіб, які здійснює підприємство за агентською угодою з установами банків, не є об'єктом оподаткування, а винагорода, яку отримує таке підприємство, обкладається ПДВ у загальновстановленому порядку за ставкою 20%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи нараховуються податкові зобов’язання при сплаті платником податку кредиторові суми боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також 3% річних від простроченої суми за операціями які відповідно до п

25.08.2011

Оскільки кошти, які надходять як суми індексу інфляції та 3% річних від простроченої суми (якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом) є додатковою компенсацією вартості поставлених товарів (послуг), то податкові зобов’язання з ПДВ на такі суми нараховуються тільки у випадку, коли операція з поставки товарів (послуг) є об’єктом оподаткування ПДВ. В даному випадку суми індексу інфляції і 3% річних нараховуються у зв’язку з поставкою товарів (послуг), які не є об’єктом оподаткування, а тому і податкові зобов’язання на такі суми нараховуватись не повинні. Крім цього, при здійсненні операцій з поставки товарів (робіт, послуг), які не є об'єктом оподаткування ПДВ, податкова накладна не виписується.

Читати далі »