Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції, що не є об’єктом оподаткування: субсидії та дотації

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи є об'єктом оподаткування ПДВ субвенції, що отримані з державного бюджету на погашення заборгованості минулих років, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з водопостачання та водовідведенн

25.08.2011

Ні, не є об'єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з виплат у грошовій формі заробітної плати, а також пенсій, стипендій, субсидій, дотацій за рахунок бюджетів або Пенсійного фонду України чи фондів загальнообов'язкового соціального страхування?

25.08.2011

Такі операції не є об’єктом оподаткування податком на додану вартість за умови виплат виключно у грошовій формі.

Читати далі »

Діє до 01.01.2010 Чи є об'єктом оподаткування ПДВ операції з надання субсидій комунальному підприємству за кодом бюджетної класифікації 1310?

25.08.2011

Субсидії і поточні трансферти не є компенсацією вартості товарів (робіт, послуг) проданих (виконаних, наданих) таким платником - та згідно з діючим законодавством не є об'єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє з 03.04.2009 до 30.07.2009 Чи має право підприємство на включення до податкового кредиту сум ПДВ, сплачених у зв’язку з придбанням товарно-матеріальних цінностей, ОФ тощо за рахунок бюджетних коштів, що надійшли у вигляді дотацій, субсидій та трансфе

25.08.2011

Бюджетні кошти, що надійшли платнику податку у вигляді дотацій, субсидій та трансфертів (у т. ч. капітальних), вважаються власними коштами такого платника, товарно-матеріальні цінності, основні фонди тощо, придбані за рахунок цих коштів, вважаються придбаними безпосередньо платником, і суми ПДВ, сплачені при їх придбанні, можуть бути включені до складу податкового кредиту (за умови дотримання інших вимог щодо формування податкового кредиту).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право підприємство на включення до податкового кредиту сум ПДВ, сплачених у зв’язку з придбанням товарно-матеріальних цінностей, ОФ тощо за рахунок бюджетних коштів, що надійшли у вигляді дотацій, субсидій та трансфертів (у т. ч.

25.08.2011

У разі придбання товарів (послуг) чи основних фондів, за рахунок бюджетних коштів, одержаних платником податку у вигляді дотацій і субсидій з фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування або бюджетів, суми ПДВ, сплачені при їх придбанні, можуть бути включені до складу податкового кредиту (за умови дотримання інших вимог Закону №168 щодо формування податкового кредиту). Придбання товарів (послуг) основних фондів або їх ремонт, що провадяться за рахунок капітальних трансфертів, фактично є витратами, що здійснені державою, а не платником податку, і в цілях оподаткування суми ПДВ, сплачені при їх придбанні, не можуть бути включені до складу податкового кредиту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок формування податкового кредиту під час проведення розрахунків з постачальниками за рахунок субвенцій з державного бюджету, які призначені для погашення заборгованості минулих років з різниці в тарифах на теплову енергію?

25.08.2011

Податковий кредит по придбаних товарах (роботах, послугах) підприємство повинно сформувати пропорційно частці затвердженого тарифу у загальному обсязі понесених витрат, включаючи і різницю в тарифах, що погашені за рахунок субвенцій з Державного бюджету.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об'єктом оподаткування ПДВ операції з надання субсидій комунальному підприємству за кодом бюджетної класифікації 1310?

25.08.2011

Субсидії і поточні трансферти не є компенсацією вартості товарів (робіт, послуг) проданих (виконаних, наданих) таким платником - та згідно з діючим законодавством не є об'єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об'єктом оподаткування операції з отримання платником ПДВ субвенції на виконання певних заходів, затверджених програмою органу місцевого самоврядування?

25.08.2011

Для цілей оподаткування, перерахування коштів в межах затвердженої програми на виконання певного обсягу робіт та послуг, які орган місцевого самоврядування у відповідності до визначених ним потреб планує отримати від їх виконавця, з відповідним розрахунком вартості таких робіт (статті видатків), вважається замовленням підприємству обсягів робіт чи послуг, обумовлених програмою, за рахунок коштів місцевого або обласного бюджету. Виконання таких робіт є об’єктом оподаткування ПДВ і оподатковуються за ставкою 20 відсотків.

Читати далі »