Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції, що не є об’єктом оподаткування: дивіденди та роялті

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з виплат дивідендів, роялті у грошовій формі або у вигляді цінних паперів?

25.08.2011

Такі операції не є об’єктом оподаткування ПДВ за умови виплат виключно у грошовій формі або у вигляді цінних паперів, які здійснюються емітентом.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно платнику податку нарахувати податкові зобов’язання при списанні кредиторської заборгованості, за якою минув термін позовної давності та яка виникла у зв’язку з несплатою роялті нерезиденту?

25.08.2011

Право на використання об'єкта інтелектуальної власності, що отримане резидентом від нерезидента та не сплачене протягом терміну позовної давності, на дату списання кредиторської заборгованості вважається безоплатно отриманим. В даному випадку пп. 3.2.7 п. 3.2 ст. 3 Закону України "Про податок на додану вартість" не застосовується, а зазначена операція є операцією з поставки послуг, яка є об’єктом оподаткування ПДВ. Податкові зобов’язання у платника податку виникають на дату списання кредиторської заборгованості, за якою минув термін позовної давності, виходячи із бази оподаткування, визначеної п. 4.2 ст. 4 цього Закону. При цьому, оскільки при безоплатному отриманні послуг від нерезидента відсутній факт їх придбання, то у платника податку – отримувача таких послуг право на податковий кредит відсутнє.

Читати далі »