Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Оподаткування операцій з поставки товарів, отриманих у межах договорів комісії (консигнації), поруки, доручення, довірчого управління »

Діє до 29.09.2008 ІІ Який порядок оподаткування ПДВ операцій з продажу арештованого майна боржника, який є платником ПДВ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 29.09.2008 (початок див. І) Повна: База оподаткування ПДВ визначається відповідно до ст. 4 Закону №168 виходячи з договірної вартості, визначеної за вільними цінами, але не нижче за звичайні ціни. В розумінні пп. 1.20.4 п. 1.20 ст. 1 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року № 283/97-ВР) зі змінами та доповненнями (далі - Закон № 334) при продажу товарів з використанням конкурсу, аукціону, біржової пропозиції на організованому ринку цінних паперів, або коли продаж (відчуження) товарів здійснюється у примусовому порядку згідно із законодавством, звичайною ціною є ціна, отримана при такому продажі. У разі якщо спеціалізоване підприємство на комісійних засадах здійснює операції з продажу арештованого майна особи, яка є платником ПДВ, то на дату, що сталася раніше, чи відвантаження арештованого майна боржника, чи зарахування коштів у рахунок його оплати, у такого спеціалізованого підприємства виникають податкові зобов'язання. При цьому базою оподаткування є загальна (остаточна) ціна реалізації. На вимогу покупця на цю дату виписується податкова накладна на остаточну вартість, в якій окремим рядком виділяється сума ПДВ. При цьому, спеціалізоване підприємство всю суму ПДВ відображає в податковому обліку та включає до декларації з ПДВ і визначену позитивну різницю між загальною сумою податкових зобов'язань, що виникли у зв'язку з будь-яким продажем товарів протягом звітного періоду, та сумою податкового кредиту, перераховує до бюджету. На дату отримання спеціалізованим підприємством коштів за реалізоване майно ним надсилається копія платіжного доручення боржнику, дата отримання якого боржником і буде датою, на яку такий боржник проводить операцію з бухгалтерського та податкового обліку з відчуження майна та погашення кредиту (чи боргу). На зазначену дату у боржника (заставодавця) збільшуються податкові зобов'язання та виписується спеціалізованому підприємству податкова накладна на остаточну вартість реалізованого майна за мінусом суми, фактично залишеної спеціалізованому підприємству на покриття власних видатків з урахуванням ПДВ. Така податкова накладна для спеціалізованого підприємства є підставою для збільшення податкового кредиту, датою збільшення якого відповідно до п. 4.7 Закону №168 є дата перерахування коштів на користь комітента (в даному випадку - дата перерахування коштів на рахунок судовиконавця). Зазначене викладене в листі ДПА України від 30.05.08 №11098/7/16-1517.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.