Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Оподаткування операцій з поставки товарів, отриманих у межах договорів комісії (консигнації), поруки, доручення, довірчого управління »

Діє до 01.01.2011 Який порядок відображення в податковому обліку повіреного операцій з придбання квитків на проїзд за дорученням довірителя?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.4.7 ст.4 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доповненнями (далі - Закон №168) на дату передання довірителю квитків (інших проїзних документів) у повіреного виникають податкові зобов’язання з ПДВ. Право на збільшення податкового кредиту у повіреного виникає на дату перерахування коштів на користь продавця таких квитків (інших проїзних документів). При цьому, базою оподаткування у повіреного при придбанні ним квитків (інших проїзних документів), перевезення за якими здійснюються на внутрішньому ринку України, за дорученням довірителя є продажна вартість таких квитків або інших проїзних документів. Згідно з пп. 7.4.5 п. 7.4 ст. 7 Закону № 168 не підлягають включенню до складу податкового кредиту суми сплаченого (нарахованого) податку у зв’язку з придбанням товарів (послуг), не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями (іншими подібними документами згідно з пп. 7.2.6 п. 7.2 ст. 7 Закону № 168).Таким чином, суми ПДВ, сплачені при придбанні квитків (інших проїзних документів), можуть бути включені до складу податкового кредиту платника податку за умови наявності підтверджуючих документів, зазначених у пп. 7.2.6 п. 7.2 ст. 7 Закону №168, що засвідчують факт придбання таких квитків (інших проїзних документів) та сплату податку постачальнику. В свою чергу, довіритель має право на збільшення податкового кредиту у податковий період отримання квитків (інших проїзних документів), придбаних повіреним за його дорученням. Підпунктом 6.2.4 п.6.2 ст. 6 Закону №168 передбачено, що якщо поставка послуг з міжнародного перевезення пасажирів, їхнього багажу, вантажів чи з міжнародних відправлень здійснюється у вигляді продажу квитків, інших проїзних документів, укладення брокерських, агентських, комісійних чи інших договорів (рахунків) з посередниками або довіреними особами, то винагорода таких осіб оподатковується на загальних підставах за ставкою 20%. Тобто, у випадку коли проводиться продаж квитків або інших проїзних документів на міжнародні рейси, згідно із агентськими угодами, об'єктом оподаткування є комісійна (агентська) винагорода агента, яка оподатковується за ставкою 20 відсотків незалежно від того, кому агентські послуги надані (резиденту чи нерезиденту). При цьому, при придбанні квитків (інших проїзних документів) право на податковий кредит відсутнє.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.