Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Послуги по переробці давальницької сировини

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операції з трьохсторонньої угоди між нерезидентом та двома резидентами, які діють в єдиному технологічному процесі по переробці давальницької сировини?

25.08.2011

Нульова ставка застосовується за наявності договору між замовником-нерезидентом та обома резидентами-виконавцями, письмового зобов’язання про вивезення готової продукції з митної території України, копії ВМД на вивезення готової продукції.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначається база оподаткування готової продукції, виготовленої на митній території України з давальницької сировини нерезидента, при поставці такої продукції на митній території України?

25.08.2011

Базою оподаткування є договірна (контрактна) вартість такої продукції з урахуванням акцизного збору, ввізного мита, а також інших податків, зборів (обов'язкових платежів), за винятком ПДВ, що включаються у ціну такої готової продукції згідно із законами України з питань оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як перераховується в українські гривні (з метою визначення бази оподаткування) договірна (контрактна) вартість готової продукції, виготовленої на території України з давальницької сировини нерезидента, у разі її поставки на митній терит

25.08.2011

Визначена договірна (контрактна) вартість перераховується в українські гривні за валютним (обмінним) курсом Національного банку України, що діяв на момент виникнення податкових зобов'язань.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок сплати ПДВ у разі поставки на митній території України готової продукції, виготовленої на території України з давальницької сировини нерезидента?

25.08.2011

Податок сплачується до бюджету покупцем у порядку, передбаченому для оподаткування товарів, що імпортуються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто несе відповідальність за сплату податку у разі поставки на митній території України готової продукції, виготовленої на території України з давальницької сировини нерезидента?

25.08.2011

Відповідальність за сплату податку покупцем такої продукції несе вітчизняний її переробник.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовується нульова ставка з ПДВ у резидента при здійсненні обробки сировини для нерезидента, у разі якщо така сировина ввозиться (імпортується) на митну територію України іншим резидентом, а після переробки вивозиться (експортуєт

25.08.2011

Платником ПДВ нульова ставка щодо робіт (послуг) з переробки давальницької сировини застосовується за наявності у нього договору між замовником-нерезидентом та резидентом – виконавцем (або декількома резидентами-виконавцями), письмового зобов’язання про вивезення готової продукції з митної території України, копії ВМД на вивезення готової продукції.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операції з вивезення (експорту) давальницької сировини нерезиденту для її переробки та ввезення (імпорту) готової продукції на митну територію України?

25.08.2011

При вивезенні резидентом давальницької сировини за межі митної території України для переробки її нерезидентом ПДВ не справляється та ставка 0% не застосовується. Оподаткування продуктів переробки (готової продукції) здійснюється зі сплатою ввізного мита, акцизного збору та ПДВ як при імпорті товарів, зокрема, сплата ПДВ здійснюється за ВМД, в якій задекларовано продукти переробки (готова продукція), а по окремій ВМД, в якій задекларовані товари іноземного походження, що були витрачені в процесі переробки українських товарів, ПДВ не справляється.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ резидентом операції з надання робіт (послуг) нерезиденту по переробці давальницької сировини, у разі, якщо розрахунки нерезидентом здійснюються як грошовими коштами, так і сировиною або готовою продукцією?

25.08.2011

Отже, резидент, який здійснює роботи (послуги) з переробки давальницької сировини нерезидента, при вивезенні (експорті) готової продукції такому нерезиденту має право на застосування нульової ставки з ПДВ у разі, якщо їх вивезення (експортування) засвідчене належно оформленою ВМД. У разі, якщо проведення нерезидентом розрахунків за надані йому резидентом роботи (послуги) з переробки давальницької сировини здійснюються не коштами, а сировиною, готовою продукцією чи іншими товарами, тобто шляхом бартерних (товарообмінних) операцій, то у такому випадку права на застосування ставки 0% у резидента за операцією з переробки давальницької сировини нерезидента не має.

Читати далі »