Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції звільнені від оподаткування: видавнича діяльності та поставки друкованих видань та книжок

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з видавництва та продажу книжок для дітей шкільного віку?

25.08.2011

Пільговий режим обкладання поширюється на операції з видавництва та продажу книжок для дітей шкільного віку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операції з пакування кожного примірника друкованого видання в поліетиленову плівку, передрук визначених видавцем документів, сервісне оформлення періодичних видань, додаткове формування сортувальних таблиц

25.08.2011

Зазначені операції підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах за ставкою 20%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи поширюється пільговий режим оподаткування ПДВ на послуги з виготовлення палітурок та редагування книг?

25.08.2011

Так, поширюється. Послуги з виготовлення палітурок та редагування книг звільняються від оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи розповсюджується пільга пп. 5.1.2 п. 5.1 ст.5 Закону України "Про податок на додану вартість" на операції з поставки періодичних видань та носіїв інформації у вигляді DVD- або CD-дисків, які несуть таку ж інформацію що і на паперових

25.08.2011

Від оподаткування ПДВ звільняються операції з розповсюдження періодичних друкованих видань, які включають до свого складу DVD або CD-диски, а операції з поставки носіїв інформації у вигляді DVD- або CD-дисків, що розповсюджуються окремо від періодичних видань, підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах за ставкою 20 %.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки зошитів та навчальних посібників?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки зошитів та навчальних посібників, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковуються ПДВ операції з виконання робіт та поставки послуг у видавничій діяльності, діяльності з виготовлення та розповсюдження книжкової продукції, виробленої в Україні, операції з виробництва та поставки паперу і картону, ви

25.08.2011

Тимчасово до 1 січня 2015 року звільняються від оподаткування операції з виконання робіт та поставки послуг у видавничій діяльності, діяльності з виготовлення та розповсюдження видавництвами, видавничими організаціями, підприємствами поліграфії, розповсюджувачами книжкової продукції, виробленої в Україні, операції з виробництва та/або поставки паперу і картону, вироблених в Україні для виготовлення книжкової продукції, а також операції з поставки книжкової продукції, виробленої в Україні, крім послуг реклами, розміщення матеріалів рекламного та еротичного характеру і видань рекламного та еротичного характеру.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковуються ПДВ операції з виконання робіт та поставки послуг суб'єктами підприємницької діяльності - резидентами України, які одночасно здійснюють видавничу діяльність, діяльність з виготовлення, розповсюдження книжкової продукц

25.08.2011

Тимчасово до 1 січня 2015 року звільняються від оподаткування операції з виконання робіт та поставки послуг суб'єктами підприємницької діяльності - резидентами України, які одночасно здійснюють видавничу діяльність, діяльність з виготовлення, розповсюдження книжкової продукції та виробництва паперу і картону. При цьому валовий дохід такого суб'єкта підприємницької діяльності, отриманий від видавничої діяльності, діяльності з виготовлення, розповсюдження книжкової продукції та виробництва паперу і картону, має становити не менше 100 відсотків від загальної суми його валового доходу за перший звітний (податковий) період з часу створення такого суб'єкта підприємницької діяльності або не менше 50 відсотків від загальної суми його валового доходу за попередній звітний (податковий) рік.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким вимогам повинна відповідати книжкова продукція, операції з поставки якої звільняються від оподаткування?

25.08.2011

Книга - це книжкове видання обсягом понад 48 сторінок. Книжкове видання - це видання, особливістю матеріальної структури якого є скріплення аркушів у корінці з обкладинкою чи оправою. Підтвердженням того, що підприємство здійснює виготовлення та розповсюдження видавничої продукції, є державна реєстрація цього підприємства як суб'єкта видавничої справи у Державному реєстрі України видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції та наявність відповідного свідоцтва. Всі без винятку видання мають бути зареєстровані - Книжковою палатою України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки підручників та навчальних посібників українського виробництва?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки навчальних видань, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи розповсюджується пільговий режим оподаткування, встановлений пп. 5.1.2 п.5.1 ст.5 Закону України "Про податок на додану вартість" на операції з поставки періодичних видань друкованих засобів масової інформації та книжок іноземного по

25.08.2011

Так, пільговий режим оподаткування, встановлений пп. 5.1.2 п. 5.1 ст. 5 Закону України „Про податок на додану вартість” поширюється на періодичні видання друкованих засобів інформації та книжки, що не мають еротичного характеру. Водночас, під дію режимів звільнення підпадають і операції з доставки таких періодичних видань друкованих засобів масової інформації на митній території України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право платник ПДВ, який здійснює операції з поставки (передплати) періодичних видань друкованих засобів масової інформації, відмовитися від застування пільги, визначеної пп. 5.1.2 п. 5.1 ст. 5 Закону України „Про податок на додан

25.08.2011

Норми Закону України „Про податок на додану вартість” не містять положень щодо вибору платником податку можливості застосування чи незастосування, передбачених цим Законом пільг.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи поширюється дія пільг, передбачених пп. 5.1.2 п. 5.1 ст. 5, п. 11.38 ст. 11 Закону України "Про податок на додану вартість" на операції з виготовлення та розповсюдження шкільних щоденників?

25.08.2011

Пільги поширюються на операції з поставки шкільних щоденників.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняється від сплати ПДВ, операція з поставки макулатури у вигляді відходів на виробництві підприємства, яке займається поліграфічною діяльністю?

25.08.2011

Оскільки, операція з поставки макулатури у вигляді відходів на виробництві не підпадає під діяльність, спрямовану на підготовку та випуск у світ видавничої продукції, то пільговий режим оподаткування, встановлений п.11.38 ст.11 Закону України „Про податок на додану вартість” на таку операцією не розповсюджуються та ПДВ нараховується у загальновстановленому порядку.

Читати далі »