Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції звільнені від оподаткування: послуги з охорони здоров’я

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи застосовується пільга відповідно до пп. 5.1.8 п.5.1 ст.5 Закону України "Про податок на додану вартість" при проведенні медичних оглядів водіїв транспортних засобів, тобто осіб, що вже мають посвідчення водія?

25.08.2011

Операції проведення медичних оглядів водіїв транспортних засобів оподатковуються ПДВ за ставкою 20%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ медичних послуг?

25.08.2011

Пільговий режим оподаткування до операцій з надання послуг з охорони здоров’я може застосовуватись платником податку, який має статус закладу охорони здоров’я, за наявності спеціального дозволу (ліцензії) на проведення відповідних видів послуг з охорони здоров’я. Крім того, послуги з охорони здоров’я, що надаються таким платником податку, не повинні бути включені до Переліку послуг з охорони здоров'я (у тому числі медико-санітарної допомоги, судово-медичної і судово-психіатричної експертизи), операції з надання яких закладами охорони здоров'я, які мають спеціальний дозвіл на надання таких послуг, не звільняються від обкладення податком на додану вартість

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування операції з надання платником податку безоплатних медичних послуг населенню?

25.08.2011

Так, за умови, що такі послуги надаються закладами охорони здоров’я, які мають спеціальний дозвіл на поставку таких послуг.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ послуги з проведення токсиколого-гігієнічних, медико-біологічних, санітарно-гігієнічних, фізіологічних та інших обстежень щодо безпеки продукції для здоров'я людини за заявкою замовника?

25.08.2011

Ні, не звільняються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягають оподаткуванню ПДВ послуги лікувального закладу, якщо оплата за такі послуги надходить від страхової компанії?

25.08.2011

Операції з поставки медичних послуг як застрахованим, так і незастрахованим особам, звільняються від оподаткування за умови, що зазначені послуги не включено до Переліку послуг з охорони здоров’я, що оподатковуються. У випадку поставки медичних послуг, що включені до Переліку, ПДВ нараховується на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 16.11.2010 Який порядок оподаткування ПДВ операцій з надання послуг з дезінфекції, дезінсекції та дератизації санітарно-епідеміологічними закладами Міністерства охорони здоров'я України?

25.08.2011

Операції з надання послуг з дезінфекції, дезінсекції та дератизації санітарно-епідеміологічними закладами Міністерства охорони здоров'я України, що мають на це спеціальний дозвіл (ліцензію), звільняються від оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 16.11.2010 З якої дати платники податків мають право застосовувати пільгу щодо звільнення від оподаткування ПДВ операцій з надання послуг з дезінфекції, дезінсекції та дератизації санітарно-епідеміологічними закладами Міністерства охорони здоров'я

25.08.2011

Відповідно до пп. 5.1.8 п. 5.1 ст. 5 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доповненнями (далі – Закон №168) звільняються від оподаткування операції з поставки послуг з охорони здоров'я згідно з переліком, встановленим постановою Кабінету М...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операцій з надання послуг з дезінфекції, дезінсекції та дератизації санітарно-епідеміологічними закладами Міністерства охорони здоров'я України?

25.08.2011

Від оподаткування ПДВ звільняються виключно заклади охорони здоров'я, які мають ліцензію на поставку послуг у сфері охорони здоров'я згідно з переліком, встановленим Кабінетом Міністрів України. Враховуючи те, що операції з поставки послуг з проведення дезінфекційних, дезінсекційних, дератизаційних робіт не входять до переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, то такі операції не звільняються від сплати ПДВ та оподатковуються у загальновстановленому порядку за ставкою 20%.

Читати далі »