Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції звільнені від оподаткування: фундаментальні дослідження за рахунок державних коштів

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи оподатковується ПДВ оплата вартості наукових досліджень, що здійснюються науковими установами за кошти державного бюджету?

25.08.2011

Від оподаткування ПДВ звільняються операцій з оплати вартості науково-дослідних робіт особою, яка безпосередньо отримує такі кошти з рахунку Державного казначейства України. Підставою для звільнення від оподаткування оплата вартості таких робіт з Державного бюджету України, з відповідного коду бюджетної класифікації.

Читати далі »

Діє до 01.01.2010 Чи розповсюджуються дія пп. 5.1.22 п. 5.1 ст. 5 Закону України „Про податок на додану вартість” при виконанні науковою організацією згідно укладених договорів науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, що фінансуються з місько

25.08.2011

Так, підставою для застосування пільги з ПДВ за пп. 5.1.22 п. 5.1 ст. 5 Закону України „Про податок на додану вартість” є отримання бюджетних коштів за КЕКВ 1170 (1171,1172).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ отримання бюджетних коштів у вигляді капітальних видатків з метою замовлення та виконання підприємством певного обсягу робіт та послуг?

25.08.2011

Отримання підприємством бюджетних коштів у вигляді капітальних видатків з метою замовлення та виконання таким підприємством певного обсягу робіт та послуг для цілей оподаткування ПДВ слід вважати оплатою (компенсацією) виконаних ним робіт, і сума таких коштів має бути включена таким підприємством до бази оподаткування як вартість виконаних ним робіт (наданих послуг) з урахуванням суми ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За яких умов наукова організація, що здійснює науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, має право на застосування пільги, визначеної пп. 5.1.22 п. 5.1 ст. 5 Закону України "Про податок на додану вартість"?

25.08.2011

Підставою для застосування пільги з ПДВ за пп. 5.1.22 п. 5.1 ст. 5 Закону України „Про податок на додану вартість” є отримання бюджетних коштів за КЕКВ 1170 (1171,1172).

Читати далі »