Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції звільнені від оподаткування: інші операції, звільнені від оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яким документом регламентується звільнення від оподаткування ПДВ операцій з поставки товарів спеціального призначення для інвалідів?

25.08.2011

Перелік товарів спеціального призначення для інвалідів, операції з продажу яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість, затверджено постановою КМУ від 1 вересня 1997 року №982.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки путівок на санаторно-курортне лікування на території України ФО - нерезидентам, віком до 18 років?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки путівок на санаторно-курортне лікування на території України фізичних осіб, в тому числі нерезидентів, віком до 18 років. Операції з поставки путівок на санаторно-курортне лікування на території України фізичних осіб, в тому числі нерезидентів, іншої вікової категорії оподатковуються ПДВ на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи оподатковуються ПДВ операції з розповсюдження предметів релігійного призначення, релігійної літератури та інших інформаційних матеріалів релігійного змісту?

25.08.2011

Пільговий режим оподаткування застосовують релігійні організації за операціями з поставки предметів культового призначення, що увійшли до Переліку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які послуги, що надаються бібліотеками, можуть бути звільнені від оподаткування ПДВ?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування операції з надання бібліотеками, що знаходяться у державній або комунальній власності, платних послуг з: - комплектування реєстраційно-облікових документів (квитків, формулярів); - користування рідкісними, цінними довідниками, книгами (нічний абонемент); - тематичного підбору літератури за запитом споживача; - надання тематичних, адресно-бібліографічних та фактографічних довідок.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з безоплатної передачі корпоративного права емітованого переробним підприємством, у власність приватного сільськогосподарського підприємства?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування ПДВ операції з безоплатної передачі корпоративного права (частки, долі, паю, акції), емітованого переробним підприємством, у власність приватного сільськогосподарського підприємства відповідно до Закону України "Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з безоплатної приватизації житлового фонду?

25.08.2011

Операції з безоплатної приватизації житлового фонду, включаючи місця загального користування (у тому числі підвали та горища) у багатоквартирних будинках, присадибних ділянок та земельних паїв відповідно до законодавства, звільняються від оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з надання послуг, що надаються спецконтингенту в установах пенітенціарної системи?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування операції з поставки в порядку та в межах норм, встановлених Кабінетом Міністрів України, послуг з надання послуг харчування, забезпечення речовим майном, комунально-побутовими та іншими послугами, що надаються спецконтингенту в установах пенітенціарної системи згідно з переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України. Постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 1998 року № 111 затверджено Перелік комунально-побутових та інших послуг, що надаються особам, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з надання послуг харчування та облаштування на нічліг осіб, які не мають житла?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування ПДВ операції з надання послуг харчування та облаштування на нічліг осіб, які не мають житла, у спеціально відведених для цього місцях в межах норм, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 1998 року №573.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з утримання осіб у будинках для престарілих та інвалідів?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування ПДВ операції з утримання осіб у будинках для престарілих та інвалідів в порядку та в межах норм, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 1997 року №803.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняється від оподаткування ПДВ операції з утримання дітей у дошкільних закладах та школах-інтернатах?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування операції з поставки в порядку та в межах норм, встановлених Кабінетом Міністрів України, послуги з утримання дітей у дошкільних закладах, школах-інтернатах, кімнатах-розподільниках установ Міністерства внутрішніх справ України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки путівок на санаторно-курортне лікування?

25.08.2011

Від оподаткування ПДВ звільняються операції з поставки путівок на санаторно-курортне лікування, оздоровлення та відпочинок на території України фізичних осіб віком до 18 років.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операції з викрадення ТМЦ, які відповідно до ст. 5 Закону України „Про податок на додану вартість” звільняються від оподаткування ПДВ?

25.08.2011

У разі викрадення товарно-матеріальних цінностей (далі – ТМЦ) платником податку на дату списання таких ТМЦ нараховуються податкові зобов’язання з ПДВ у загальновстановленому порядку. При цьому, якщо, викрадені ТМЦ відповідно до ст. 5 Закону України “Про податок на додану вартість” звільняються від оподаткування ПДВ, то податок за такою операцією не нараховується, якщо Законом не передбачено спеціальних умов для застосування пільги.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняється від оподаткування ПДВ утримання дітей у дошкільних закладах, школах-інтернатах приватної власності?

25.08.2011

Пільговий режим оподаткування ПДВ в межах норм, встановлених Кабінетом Міністрів України, поширюється на утримання дітей у дошкільних закладах та школах-інтернатах незалежно від форми їх власності. У разі якщо послуги надаються дошкільними закладами та школами – інтернатами понад встановлені норми, таке перевищення підлягає оподаткуванню ПДВ на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.09.2009 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки послуг, що надаються іноземним суднам?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування операції з поставки послуг, що надаються іноземним суднам та оплачуються ними відповідно до законодавства України портовими зборами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з безоплатної передачі приладів, обладнання, матеріалів, науковим установам та науковим організаціям, вищим навчальним закладам III - IV рівнів акредитації?

25.08.2011

Так, звільняються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які операції з поставки послуг в сільській місцевості сільськогосподарськими товаровиробниками звільняються від оподаткування ПДВ?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування операції з поставки в сільській місцевості сільськогосподарськими товаровиробниками послуг з ремонту шкіл, дошкільних закладів, інтернатів, закладів охорони здоров'я та подання матеріальної допомоги (в межах одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян на місяць на одну особу) продуктами харчування власного виробництва та послуг з обробки землі багатодітним сім'ям, ветеранам праці і війни, реабілітованим громадянам, інвалідам праці, інвалідам дитинства, одиноким особам похилого віку, особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та школам, дошкільним закладам, інтернатам, закладам охорони здоров'я.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з тимчасового ввезення (імпорту) на митну територію України (вивезення (експорту) з митної території України) товарів?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування операції з тимчасового ввезення на митну територію України та подальшого вивезення з митної території України (а також з ввезення на митну територію України раніше вивезеного з митної території України) товарів за переліком, визначеним ст. 206 Митного кодексу України, та повітряних суден, які ввозяться на митну територію України за договорами оперативного лізингу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки вітчизняних продуктів дитячого харчування молочними кухнями та спеціалізованими магазинами і куточками, які виконують функції роздаточних пунктів?

25.08.2011

Такі операції звільняються від оподаткування ПДВ у порядку і за переліком продуктів, встановленими Кабінетом Міністрів України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки послуг з виплати і доставки пенсій, страхових виплат, з банківських пенсійних рахунків, за пенсійними вкладами, а також грошової допомоги населенню, яка надається за рахунок бюдж

25.08.2011

Так, такі операції звільняються від оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки послуг з реєстрації актів громадянського стану державними органами, уповноваженими здійснювати таку реєстрацію згідно із законодавством?

25.08.2011

Так, такі операції звільняються від оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з передачі конфіскованого майна, знахідок, скарбів або майна, визнаних безхазяйними, у власність держави?

25.08.2011

Операції з передачі конфіскованого майна, знахідок, скарбів або майна, визнаних безхазяйними, у власність держави звільняються від оподаткування ПДВ. Поставка таких товарів при послідуючих операціях оподатковується на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з безоплатної передачі рухомого складу однією залізницею іншим залізницям або підприємствам залізничного транспорту загального користування державної форми власності?

25.08.2011

Такі операції звільняються від оподаткування ПДВ у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з імпорту товарів морського промислу, що здійснюються суднами зареєстрованими у Державному судновому реєстрі України або Судновій книзі України?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування операції з імпорту товарів морського промислу (риба, ссавці, мушлі, ракоподібні, водні рослини тощо, охолоджені, солоні, морожені, консервовані, перероблені в борошно або в іншу продукцію), видобутих (виловлених, вироблених) суднами, зареєстрованими у Державному судновому реєстрі України або Судновій книзі України, до моменту їх обробки або переробки на митній території України. Операції з подальшої поставки зазначених товарів будь-якими особами оподатковуються у загальному порядку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки товарів у митному режимі імпорту або реімпорту, а також операції з поставки підакцизних товарів?

25.08.2011

Звільнення від оподаткування ПДВ, встановлені Законом України „Про податок на додану вартість”, не поширюються на операції з: поставки товарів у митному режимі імпорту або реімпорту (крім випадків, зазначених у пп. 5.1.7 і 5.1.24 п. 5.1, п. 5.3 та п. 5.18 ст. 5 цього Закону); поставки підакцизних товарів (крім легкових автомобілів для інвалідів згідно з пп. 5.1.4 п. 5.1 та товарів згідно з п. 5.3 ст. 5 цього Закону).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з надання послуг з харчування дітей в дитячих навчальних закладах?

25.08.2011

Режим звільнення від оподаткування ПДВ розповсюджується на операції з поставки послуг з харчування дітей у школах та професійно-технічних училищах в порядку та в межах норм, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1997 року №1200 “Про Порядок та норми надання послуг з харчування учнів у професійно-технічних училищах та середніх навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість”.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право особа скористатися пільгою визначеною пп. 5.18.1, 5.18.2 Закону України „Про податок на додану вартість” у разі ввезення (імпорту) на територію України матеріалів, устаткування та комплектуючих, що використовуються для виро

25.08.2011

Перелік та обсяги вищезазначених товарів Кабінетом Міністрів України не встановлено. До затвердження такого переліку операції з ввезення на митну територію України устаткування, обладнання, матеріалів тощо, визначених п. 5.18 ст. 5 Закону України „Про податок на додану вартість”, підлягають оподаткуванню ПДВ за ставкою 20% незалежно від того, який режим оподаткування використовує особа згідно із законодавством.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ послуги, що надаються ЄБРР відповідно до р. 7.05 ст.7 Договору між Урядом України та Європейським банком реконструкції та розвитку про співробітництво та діяльність Постійного Представництва ЄБРР в

25.08.2011

Послуги, які надаються Європейським банком реконструкції та розвитку в Україні, звільняються від ПДВ, починаючи з дати набрання чинності Договору між Урядом України та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку про співробітництво та діяльність Постійного Представництва ЄБРР в Україні.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки товарів (робіт, послуг) неприбутковим організаціям, бюджетним установам, ФО, які не є платниками ПДВ або користуються пільгами згідно із іншими нормативно-правовими та законодавч

25.08.2011

Законом України "Про податок на додану вартість" встановлено перелік неоподатковуваних та звільнених від оподаткування операцій з поставки товарів (робіт, послуг), а не окремих категорій споживачів, тому і оподаткування таких операцій здійснюється незалежно від категорії споживачів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з надання послуг, що включаються до складу портових зборів?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування операції з надання послуг, що включаються до складу портових зборів згідно із законодавством, на користь осіб, які здійснюють міжнародні перевезення пасажирів, їхнього багажу, вантажів та міжнародних відправлень від пункту перетину державного кордону України до пункту (місця) митного оформлення на території України при їх прибутті (отриманні) на митну територію України, а також від пункту (місця) митного оформлення на території України до пункту перетину державного кордону України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно постачальнику, у разі придбання у нього товарів по безготівковому рахунку ФО - неплатником ПДВ, який є представником дипломатичного представництва, на вимогу останнього видавати податкову накладну?

25.08.2011

Так, платник податку зобов'язаний надати покупцю податкову накладну.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягають звільненню від оподаткування ПДВ операції з поставки послуг з харчування дітей у школах, надані субпідрядником, у разі якщо оплата таких послуг здійснюється підрядником, який виграв тендер?

25.08.2011

Від оподаткування ПДВ звільняються послуги з харчування дітей, що надаються у межах натуральних норм або в межах грошових норм, оплата яких здійснюється в безготівковому порядку (шляхом придбання абонементів) або за рахунок бюджетних асигнувань, за умови, що між засновником (власником) навчального закладу та особою, яка безпосередньо надає такі послуги, укладено відповідну угоду. Інші учасники процесу забезпечення дітей харчуванням (субпідрядники, постачальники тощо) права на застосування пільги не мають.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи розповсюджуються звільнення для інноваційних та інвестиційних проектів технологічних парків від оподаткування ПДВ?

25.08.2011

З 1 лютого 2006 року для інноваційних та інвестиційних проектів технологічних парків, спеціальний режим інноваційної діяльності не застосовується та оподатковується у загальновстановленому порядку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ новорічних подарунків?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування ПДВ операції з продажу виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей, що закуповуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, профспілкових комітетів підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій. При цьому суми податку, сплачені виробниками дитячих святкових подарунків за придбання сировини та матеріалів для їх виробництва, відносяться до складу валових витрат і до податкового кредиту не включаються. Такий порядок оподаткування діє щорічно в період з 15 листопада поточного року до 15 січня наступного року.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операцій з передачі новорічних подарунків дітям працівників підприємств?

25.08.2011

Якщо святкові подарунки, а також квитки на новорічно-різдвяні заходи для дітей закуповуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, профспілкових комітетів підприємств та організацій, то операції з передачі цих подарунків дітям працівників не підлягають оподаткуванню ПДВ. Якщо святкові подарунки, а також квитки на новорічно-різдвяні заходи для дітей придбаваються за власні кошти підприємств, то в такому випадку операція з безоплатної передачі цих подарунків дітям працівників є об’єктом оподаткування ПДВ. При цьому, база оподаткування ПДВ в такому випадку визначається виходячи з фактичної ціни операції, але не нижчої за звичайні ціни.

Читати далі »

Діє до 18.05.2010 Який порядок підтвердження пільг щодо звільнення від сплати ПДВ операцій платників податку з поставки товарів і послуг, місце надання яких знаходиться на митній території України, які здійснюються за кошти Європейського Союзу в рамках ре

25.08.2011

Звільнення операцій від сплати ПДВ здійснюється на підставі довідки-підтвердження про пільгове оподаткування операцій платників податку з поставки товарів і послуг, місце надання яких знаходиться на митній території України, які здійснюються за кошти Європейського Союзу в рамках реалізації проектів (програм) технічної допомоги, яка видається Міністерством економіки України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операцій по реалізації путівок підприємством своїм працівникам, якщо вартість путівки частково оплачується за рахунок Фонду соціального страхування, а частково працівником?

25.08.2011

Операції з поставки путівок на санаторно-курортне лікування застрахованим особам (працівникам підприємства) та членам їх родин є об'єктом оподаткування ПДВ і підлягають оподаткуванню на загальних підставах за ставкою 20 % незалежно від того, здійснюється реалізація таких путівок безоплатно, за повну чи за часткову компенсацію та незалежно від джерела сплати вартості путівок. При цьому слід врахувати, що відповідно до пп. 5.1.9 п. 5.1 ст. 5 Закону України „Про податок на додану вартість” операції з поставки путівок на санаторно-курортне лікування, оздоровлення та відпочинок на території України фізичних осіб віком до 18 років звільняються від оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За яких умов операції банків з поставки (продажу, відчуження іншим способом) майна, що передане ФО, а також СПД - приватними підприємцями та іншими особами, які не є платниками податку, у заставу (в тому числі іпотеку) та на яке було зв

25.08.2011

Банк чи інша фінансова установа може застосовувати пільгу при поставці (продажу, відчуження іншим способом) майна, що передане фізичними особами, а також суб'єктами підприємницької діяльності - приватними підприємцями та іншими особами, які не є платниками податку, у заставу (в тому числі іпотеку), якщо на таке майно було звернено стягнення (тобто вживаються відповідні заходи) і зазначене майно перебуває на момент такої поставки у заставі.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи нараховуються податкові зобов’язання платником – установником управління, у випадку продажу банком нерухомості, яка знаходиться у нього в заставі, якщо таке майно було передано у заставу управителем - приватним підприємцем - неплатни

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Для отримання вичерпної відповіді платнику рекомендовано звернутися з письмовим запитом до органів ДПС за місцем його реєстрації з додатковим наданням копій відповідних документів по суті здійснюваної операції.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи підтверджують право на застосування пільгового режиму оподаткування ПДВ при здійсненні операцій з поставки путівок на санаторно-курортне лікування та відпочинок на території України ФО віком до 18 років?

25.08.2011

Санаторно-курортні заклади чи інші установи при здійсненні операцій з поставки путівок на санаторно-курортне лікування та відпочинок на території України фізичних осіб віком до 18 років мають право на застосування пільгового режиму оподаткування ПДВ за умови підтвердження віку особи, якій поставляється зазначена путівка, свідоцтвом про її народження (чи паспортом) та за умови, що санаторно-курортні заклади чи інші установи відповідають вимогам Закону України від 4 вересня 2008 року №375-VI "Про оздоровлення та відпочинок дітей" із змінами та доповненнями, постанови Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 року №422 "Про затвердження Типового положення про дитячий заклад оздоровлення та відпочинку", наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 19.01.10 №40 "Про затвердження Примірного переліку документації в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право платник ПДВ застосовувати пільгу, визначену пп. 5.18.3 п. 5.18 ст. 5 Закону України „Про податок на додану вартість” при ввезенні (імпорті) основних фондів, матеріалів, обладнання, устаткування та комплектуючих виробів для

25.08.2011

Підпункт 5.18.3 п.5.18 ст.5 Закону України „Про податок на додану вартість” діяв в період з 3 лютого по 14 липня 2009 року.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які послуги враховуються при застосуванні пп.5.1.19 п.5.1 ст.5 Закону України "Про податок на додану вартість" як послуги, що є передумовою приватизації державного житлового фонду?

25.08.2011

Відповідно до Закону України „Про приватизацію державного житлового фонду” до послуг, отримання яких відповідно до законодавства є передумовою приватизації житлового фонду та відповідно звільняються від оподаткування ПДВ відносяться: - підготовка та оформлення документів про передачу у власність громадян квартир (будинків), кімнат у гуртожитках, які здійснюються спеціально створеними органами приватизації (агентствами, бюро, іншими підприємствами); - діяльність по оформленню та реєстрації приватизації документів про право власності на квартиру (будинок), кімнати у гуртожитку, яка проводиться органами приватизації, що здійснюють приватизацію державного житлового фонду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок підтвердження пільг щодо звільнення від сплати ПДВ операцій платників податку з поставки товарів і послуг, місце надання яких знаходиться на митній території України, які здійснюються в рамках реалізації проектів (програм)

25.08.2011

Звільнення операцій від сплати ПДВ здійснюється на підставі довідки-підтвердження про пільгове оподаткування операцій платників податку з поставки товарів і послуг, місце поставки яких знаходиться на митній території України, які здійснюються в рамках реалізації проектів (програм) зовнішньої допомоги Європейського Союзу, що видається Міністерством економіки України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки товарів (послуг) для Українського науково-технологічного центру, а також операції, що здійснюються при реалізації проектів Українським науково-технологічним центром, в рамках Баг

25.08.2011

Операції з поставки товарів (послуг) для Українського науково-технологічного центру, а також операції, що здійснюються при реалізації проектів Українським науково-технологічним центром, в рамках Багатосторонньої Угоди про створення Українського науково-технологічного центру від 25.10.93, звільняються від оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок звільнення від сплати ПДВ операцій з продажу товарів, робіт послуг та майна, що використовуються для виконання програм техніко-економічної та гуманітарної допомоги Україні від Уряду США?

25.08.2011

Товари, роботи послуги та майно, що використовуються для виконання програм техніко-економічної та гуманітарної допомоги Україні від Уряду США як при перетині ними митного кордону України, так і при подальшому їх використанні іншими особами, якщо таке використання передбачено безпосередньо програмами, звільняються від сплати ПДВ. Порядок звільнення від ПДВ товарів (робіт, послуг), що закуповуються на митній території України організаціями, які виконують в Україні програми та проекти міжнародної технічної допомоги відповідно до угод між Урядом України і Урядом США щодо техніко-економічного співробітництва, викладений у Положенні, затвердженому спільним наказом Національного агентства України з питань розвитку та європейської інтеграції і ДПА України від 29 грудня 1998 р. №41/654.

Читати далі »